ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
piłka nożna / Liga Bałtycka Orlików
piłka nożna / Liga Bałtycka Orlików ryszard987 - 12.02.2018 13:52
Po 6. turnieju w grupie drawskiej LBO 2012
autor: RobusLesnikRossaW Kaliszu Pomorskim, Karlinie i Sławoborzu, odbyły się turnieje 9. edycji Ligi Bałtyckiej Orlik 2012. Grały grupy: drawska (po raz szósty), kołobrzeska (po raz czwarty) i świdwińska (po raz ósmy!).
10 lutego 2018 r. w Kaliszu Pomorskim - w miejscowej Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Błonie Kaszubskie 2 - od godz. 9.oo, rywalizowali orlicy grupy drawskiej. Organizatorem turnieju był Paweł GĄSIOROWSKI (669-342-694). Gospodarzem imprezy - Szkółka Piłkarska Junior Kalisz Pomorski (Prezes - Waldemar PAWLUCZUK, tel. 609-077-117).
W szóstym turnieju w tej grupie, wzięły udział: Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie I (trener - Marcin Kańczugowski), Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie II (Marcin Kańczugowski), Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie III (Kamil Kuprowski), KS Iras I Czaplinek (Dariusz Łacny), KS Iras II Czaplinek (Krzysztof Panek), KS Iras III Czaplinek (Dariusz Łacny), MKS Olimp I Złocieniec (Sebastian Zięba), MKS Olimp II Złocieniec (Sebastian Zięba), MKS Olimp III Złocieniec (Sebastian Zięba), Szkółka Piłkarska Junior I Kalisz Pomorski (Paweł Gąsiorowski) i Szkółka Piłkarska Junior II Kalisz Pomorski (Paweł Gąsiorowski). Koordynatorem rozgrywek w powiecie drawskim jest Marcin KAŃCZUGOWSKI (669-779-082).

Zgodnie z „Unifikacją organizacji szkolenia i systemu współzawodnictwa młodzieży piłkarskiej w Polsce”, uchwaloną 10 lipca 2013 r., podczas posiedzenia Zarządu PZPN, po meczach remisowych strzelane są rzuty karne (jako forma szkolenia)! Dotyczy to zarówno Ligi Żaków KOZPN, jak i Ligi Bałtyckiej Orlik 2012!
Grano systemem „każdy z każdym”, w dwóch podgrupach. Mecze trwały 1 x 10. minut w podgrupie I raz 8. minut w podgrupie II. Spotkania sędziował Piotr Kurasz.

Zwycięzcami turnieju w podgrupie I - z jedną porażką - zostali piłkarze Akademii Piłkarskiej Drawsko Pomorskie II.
Podopieczni Marcina Kańczugowskiego, grali w składzie: Filip Kozak - Krzysztof Andrzejczak, Oliwier Bińczyk, Piotr Dulak, Artur Maryńczak, Piotr Nagórski i Jakub Wyrzykowski.
Drugie miejsce - dzięki zwycięstwu w bezpośrednim pojedynku 4:1 - zajęli piłkarze Akademii Piłkarskiej Drawsko Pomorskie I, a trzecie MKS Olimp I Złocieniec.

Tabela podgrupy I, grupy drawskiej szóstego turnieju:
Miejsce Nazwa zespołu Ilość gier Punkty Bramki
1. Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie II 4 9 9-3
2. Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie I 4 7 7-3
3. MKS Olimp I Złocieniec 4 7 5-7
4. Szkółka Piłkarska Junior I Kalisz Pomorski 4 3 3-9
5. KS Iras I Czaplinek 4 2 4-6

Zwycięzcami turnieju w podgrupie II - z jednym bezbramkowym remisem z MKS Olimp II Złocieniec, zostali piłkarze KS Iras II Czaplinek.
Podopieczni Krzysztofa Panka, grali w składzie: Jan Skonieczny - Oskar Bujnowski, Jakub Czapiga, Piotr Hopa, Michał Kaczmarek, Maciej Kazanowski, Kornel Płochocki, Filip Podstawski i Nikodem Stefanik.
Drugie miejsce zajęli piłkarze KS Iras III Czaplinek., a trzecie - MKS Olimp II Złocieniec.
Tabela podgrupy II, grupy drawskiej szóstego turnieju:
Miejsce Nazwa zespołu Ilość gier Punkty Bramki
1. KS Iras II Czaplinek 5 13 8-3
2. KS Iras III Czaplinek 5 9 7-4
3. MKS Olimp II Złocieniec 5 8 3-1
4. MKS Olimp III Złocieniec 5 4 2-6
5. Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie III 5 4 4-7
6. Szkółka Piłkarska Junior II Kalisz Pomorski 5 4 2-5

O miejscu IV-VI, decydowała tak zwana tabela pomocnicza (mała tabela), stworzona z wyników pomiędzy zainteresowanymi zespołami!!
Organizator i Gospodarz imprezy zabezpieczyli słodki poczęstunek, ciepłe i zimne napoje oraz ciepłe tosty!
Tabela podgrupy I, grupy drawskiej po szóstym turnieju:
Miejsce Nazwa zespołu Ilość gier Punkty Bramki
1. Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie I 24 60 83-15
2. MKS Olimp I Złocieniec 24 45 52-31
3. Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie II 24 32 29-43
4. KS Iras I Czaplinek 24 24 25-38
5. Szkółka Piłkarska Junior I Kalisz Pomorski 24 10 10-72

Tabela podgrupy II, grupy drawskiej po szóstym turnieju:
Miejsce Nazwa zespołu Ilość gier Punkty Bramki
1. KS Iras II Czaplinek 24 61 57-15
2. MKS Olimp II Złocieniec 24 48 52-18
3. KS Iras III Czaplinek 21 22 30-45
4. MKS Olimp III Złocieniec 24 21 23-64
5. Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie III 24 19 31-48
6. Szkółka Piłkarska Junior II Kalisz Pomorski 5 4 2-5

Organizator turnieju - Paweł GĄSIOROWSKI (669-342-694) i Gospodarz imprezy - Szkółka Piłkarska Junior Kalisz Pomorski (Prezes - Waldemar PAWLUCZUK), dziękują rodzicom piłkarzy Szkółki Piłkarskiej Junior Kalisz Pomorski, zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie kaliszańskiej imprezy. Szczególnie za przygotowanie słodkiego poczęstunku, ciepłych i zimnych napoi oraz ciepłych tostów.

Kolejny turniej w grupie drawskiej: nie ustalono miejsca i terminu.
Czekamy na kolejne zgłoszenia! Dokumentacja niezbędna do pisemnego zgłoszenia drużyny do rozgrywek i przeprowadzenia turnieju, znajduje się na stronie www.kozpn.pl. w zakładce: LBO 2012 i Liga Żaków KOZPN w Wydziale Gier i Ewidencji.
Koordynatorami rozgrywek 9. edycji LBO 2012 w poszczególnych powiatach zgodzili się zostać: białogardzkim - Elżbieta LITEWKA (604-216-488), drawskim - Marcin KAŃCZUGOWSKI (669-779-082), kołobrzeskim - Rafał ŁASECKI (503-044-535), koszalińskim grodzkim - Jakub HUSEJKO (784-447-059), koszalińskim ziemskim - Henryk KOWALSKI (604-138-872), sławieńskim - Romuald BOBIS (735-981-868), szczecineckim - Jarosław KOZANECKI (502-363-156), świdwińskim - Jacek NIBURSKI (794-040-906) i wałeckim - Andrzej CZYŻAK (508-016-491).. To w kategorii chłopców. Natomiast w kategorii dziewcząt - Krzysztof MAĆKUŁA (509-337-189).

Zgodnie z Załącznikiem nr 1 do „Regulaminu Rozgrywek Mistrzowskich Koszalińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej na sezon 2017/2018”, w rozgrywkach orlików mogą występować chłopcy urodzeni w roku 2007 i młodsi, natomiast w rozgrywkach żaków - urodzeni w roku 2009 i młodsi.
W rozgrywkach mogą grać także całe drużyny dziewcząt oraz drużyny mieszane. Dziewczęta w takim przypadku mogą być o rok starsze od rocznika danej kategorii wiekowej (czytaj - chłopców).
Zgodnie z „Regulaminem rozgrywek Koszalińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej na sezon 2017/2018”, „w rozgrywkach prowadzonych przez KOZPN mogą brać udział wyłącznie zawodnicy potwierdzeni i uprawnieni do gry przez Wydział Gier i Ewidencji Koszalińskiego Związku Piłki Nożnej w systemie Extranet pod rygorem utraty punktów walkowerem i innych konsekwencji dyscyplinarnych”

Szczegółowych informacji na temat spotkania i lig rozgrywkowych orlików i żaków, udziela Ryszard Wątroba (604-400-355 lub 603-447-581) - koordynator rozgrywek Ligi Bałtyckiej Orlik 2012 i Ligi Żaków KOZPN z ramienia Zarządu KOZPN w Koszalinie.
Ryszard Wątroba
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/Mini Mundial: 1
 
top komentarze
newsy:
6 » Pogoń wykupiła Buksę
4 » Piechniczek w Goleniowi »
3 » Pogoń na urloplach do 1 »
2 » Podsumowanie 28 kolejki »
2 » Walne Zebranie Sprawozd »
1 » Testy do klasy piłkarsk »
1 » Bianka Busa zostaje w C »
1 » Listkowski i Błanik pow »
1 » Awans Stali Lipiany
mecze:
68 » Bałtyk Koszalin-Świt Sz »
67 » Wicher Brojce-Dąb Dębno
53 » Kłos Pełczyce-SCRS Barl »
42 » Dąbrovia Stara Dąbrowa- »
41 » Korona Człopa-Orzeł Wał »
25 » Jesion-Trans-Oldboje Ty »
22 » Derby Karścino-Resko Ka »
22 » Jeziorak Szczecin-Inter »
21 » Wieża Postomino-Lech Cz »
20 » Rasel Dygowo-Bałtyk Kos »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 4
marcin567 Moniur
paulinus Smoky
gości: 1183
statystyki portalu
• drużyn: 2706
• imprez: 106473
• newsów: 69046
• użytkowników: 67539
• komentarzy: 1042432
• zdjęć: 738396
• relacji: 36585
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies