ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
piłka nożna / regionalna okręgówka
piłka nożna / regionalna okręgówka hudini - 27.12.2017 13:18
Strzelcy i kartkowicze
autor: nitek91Przedstawiamy klasyfikację strzelców i kartkowiczów szczecińskiej regionalnej okręgówki gr. południowej.

Najlepsi strzelcy:
- 24 Sobolewski T. (Sokół)
- 17 Jędrasik W. (Drawa)
- 16 Banaszak K. (Drawa)
- 13 Stawniak Pa. (Sęp)
- 12 Starzycki B. (Unia)
- 11 Szot A. (Orzeł)
- 10 Gicewicz G. (Gavia)
- 9 Dydyna K. (SCRS)
- 9 Kowalski K. (Polonia)
- 9 Niegowski P. (Piast)
- 9 Zielas K. (Czcibor)

Strzelcy wg drużyn:
- Drawa (17 Jędrasik W., 16 Banaszak K., 7 Wojtuszko B., 3 Góralczyk D., 2 Filipowicz Sz., 2 Paszkiewicz P., 2 Zagata M., 1 Dunaj D., 1 Michalski A. + 3 bramki samobójcze)

- Kłos (7 Zwoliński T., 6 Priem M., 2 Dłużniewski Ł., 2 Szczęsny M., 2 Świderski J., 1 Borek D., 1 Bartnicki D., 1 Kubiak B., 1 Pietruszka G., 1 Sitek W., 1 Wróblewski M.)

- Sęp (13 Stawniak Pa., 4 Filipowicz P., 4 Kuźmiński K., 4 Olszówka D., 2 Skrzypczak D., 1 Cepa W., 1 Grzybowski S., 1 Stawniak Pi., 1 Szulc P., 1 Żółkiewicz T.)

- SCRS (9 Dydyna K., 5 Błaż Kam., 4 Zięba J., 2 Czarnecki K., 2 Stanisz G., 1 Konieczny D., 1 Magryta P., 1 Urbaniak S. + 3 bramki za walkower)

- Orkan (5 Madejak K., 4 Sałapata D., 4 Wiśniewski R., 3 Ważny K., 2 Bartkowiak M., 2 Cieplak K., 1 Baszak O., 1 Nowak B. + 2 bramki samobójcze)

- Unia (12 Starzycki B., 8 Bielicki G., 5 Sestrenskyi O., 4 Madejski M., 3 Kapczyński K., 3 Mądrowski Kry., 2 Kamiński B., 1 Grabarz P., 1 Soswa P., 1 Zaborowski A., 1 Żugaj M. + 1 bramka samobójcza)

- Zieloni (6 Tytoń M., 5 Stelmach Adr., 4 Con P., 3 Stelmach And., 2 Stelmach Pat., 1 Gajewski M., 1 Paszkiewicz Ł., 1 Rykowski A., 1 Stelmach Pio., 1 Wojciechowski J.)

- Sokół (24 Sobolewski T., 5 Bednarski K., 4 Dubik I., 3 Siemieński A., 3 Zaborowski Ł., 2 Kluska K., 1 Kobierecki F., 1 Maćkowiak T., 1 Pawlik M. + 1 bramka samobójcza)

- Piast (9 Niegowski P., 3 Kozieracki P., 2 Kośkiewicz S., 1 Burdziuk W., 1 Diaków M., 1 Korneluk W., 1 Nowicki P., 1 Mrzygłód F., 1 Paszkiewicz S., 1 Rozmarniewicz A., 1 Zduńczyk P.)

- Myśla (8 Niparko B., 7 Sikora K., 4 Kasprowiak P., 4 Gryciak Ł., 3 Zieliński M., 2 Kubka D., 1 Stępniak Ł., 1 Żugaj M. + 2 bramki samobójcze)

- Gavia (10 Gicewicz G., 7 Ćwiek M., 5 Juchniewicz T., 4 Wachowicz M., 2 Kowalczyk J., 2 Leśniak A., 2 Żaczek K., 1 Andrysiewicz M., 1 Drobisz A., 1 Piekarek M.)

- Polonia (9 Kowalski K., 8 Weres K., 7 Łukasiewicz K., 4 Kovalenko I., 3 Pikosz P., 2 Grab J., 1 Zalcer M.)

- Klon (7 Lewandowski Pa., 4 Preis K., 3 Walusiak T., 3 Władyczak Z., 2 Lewandowski K., 2 Mazur M., 1 Adamczyk A., 1 Dukindorf G., 1 Gicewicz M.)

- Orzeł (11 Szot A., 5 Wojciechowski D., 3 Durasiewicz M., 2 Kościkiewicz R., 2 Pawlus M., 2 Sobas H., 1 Skiba L. + 6 bramek za dwa walkowery)

- Czcibor (9 Zielas K., 7 Bronakowski A., 4 Kołodziejczyk M., 3 Surowiecki J., 1 Kwaśniewski G., 1 Plewka P., 1 Muraszka P., 1 Sztadilów K.)

- Czarni (3 Korobejko A., 3 Malik G., 3 Włoch D., 2 Szwedo K., 1 Anulicz D., 1 Kowalski P., 1 Kowalczyk J., 1 Lidwin T., 1 Magdziarz W., 1 Rozpara E. + 3 bramki za walkower)


Najwięcej kartek:
- 9 Dunaj D. (Drawa - 7 żółtych + 2 czerwone)
- 8 Zieliński M. (Myśla - 7 ż. + 1 cz.)
- 7 Burdziuk W. (Piast - 6 ż. + 1 cz.)
- 7 Kubiak B. (Kłos - 6 ż. + 1 cz.)
- 6 Klat P. (Kłos - 6 ż.)
- 6 Paszkiewicz P. (Drawa - 5 ż. + 1 cz.)
- 6 Olszówka D. (Sęp - 6 ż.)
- 6 Sobolewski D. (Sokół - 5 ż. + 1 cz.)
- 6 Zduńczyk P. (Piast - 5 ż. + 1 cz.)
- 6 Jaz S. (Czcibor - 5 ż. + 1 cz.)


Kartki wg drużyn:
- 42 SCRS (33 żółte + 9 czerwonych)
- 40 Drawa (34+6)
- 36 Sokół (33+3)
- 33 Kłos (29+4)
- 32 Gavia (30+2)
- 32 Myśla (30+2)
- 31 Czcibor (28+3)
- 31 Czarni (27+4)
- 31 Piast (27+4)
- 30 Sęp (30+0)
- 27 Zieloni (25+2)
- 26 Unia (24+2)
- 25 Klon (23+2)
- 24 Polonia (22+2)
- 17 Orkan (16+1)
- 15 Orzeł (13+2)
źródło: własne
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
koszykówka/I liga: 1
koszykówka/PLK: 1
piłka nożna/Oldboje: 2
piłka ręczna/I liga mężczyzn: 1
piłka ręczna/II Liga mężczyzn: 1
piłka ręczna/Superliga kobiet: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
siatkówka/Ekstraklasa mężczyzn: 2
siatkówka/II liga kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
2 » Roman Kondiukh zawodnik »
2 » Zmarł Ryszard Wiśniewsk »
2 » Kond-Bud Ligowiec.net m »
1 » Chemiczki rozpoczynają  »
1 » Aluszyk poprowadzi mecz »
1 » Zmiany w odpłatności w  »
1 » Zawodniczki MKS Kusy Sz »
mecze:
38 » Legionovia Legionowo-Gw »
25 » OKS Center MD Goleniów- »
22 » MKP Szczecinek-Intermar »
22 » Gwardia Koszalin-Rozwój »
19 » Iskierka Szczecin-Ina I »
19 » Orzeł Wałcz-Darłovia Da »
18 » Sarmata Dobra-Pomorzani »
18 » Wybrzeże Rewalskie Rewa »
18 » Rasel Dygowo-Sokół Karl »
16 » GKS Golenice-Mechanik W »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 36
0z0n 1990KKS
abm adirexx26
albertini7... Bengoro
bonzo53 cygan75
despacito fansportu
forward goleador
gutek1948 Iskra
JasonDerul... JondraK
kencek kibic1500
kibic1957 maggi
matis777 Merida
MirstalekF... MKSSlawaSl...
nik obcy820
OgNiWo17 razo999
Sako30 szpiegu111...
szymon1999 tomasztoma...
TUPACK wiarusek
zenu zwkcrew
gości: 1852
statystyki portalu
• drużyn: 2703
• imprez: 106313
• newsów: 68749
• użytkowników: 67435
• komentarzy: 1037979
• zdjęć: 732685
• relacji: 36402
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies