ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
bengoro
inne / karate
inne / karate -
Za nami Samuraj Cup
autor: MusachiW sobotę, 16.12.2017r. w hali sportowej MOSRiR w Szczecinie przy ul. Twardowskiego 12b został rozegrany 'Samuraj Cup' - Ogólnopolski Turniej Karate Dzieci i Młodzieży o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin, zorganizowany przez Klub Karate Samuraj Szczecin. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali mikołajkowe prezenty.

W rozegranych konkurencjach wzięło udział 213 zawodników reprezentujących następujące kluby z województwa zachodniopomorskiego, lubuskiego i pomorskiego:
- Kamikaze Szczecin
- Kostrzyński Klub Karate
- LKSW Taikyoku Ińsko
- LUKS Karate Gichin Goleniów
- Sakura Rumia
- SSK Shobu-kan Stargard
- UKS Kamikaze Gryfino
- UKS Szkoła Polsko-Amerykańska Szczecin,
- Klub Karate Samuraj Szczecin

W klasyfikacji generalnej pierwsze miejsce zajął Klub Kamikaze Szczecin przed Klubem Samuraj Szczecin i Shobu-kan Stargard.

Najlepszymi zawodniczkami turnieju z dorobkiem 3 złotych medali zostały Daria Wilk, Julia Mojsak i Emilia Borysiak natomiast najlepszym zawodnikiem turnieju został Cezary Wilk (2 złote i 1 srebrny medal), wszyscy z klubu Kamikaze Szczecin.

W KLASYFIKACJI OGÓLNEJ
w 38 rozegranych konkurencjach, uczestnicy zawodów mikołajkowych osiągnęli następujące wyniki:
1 Kata ind. dziewcząt do 7 lat
I Marika Grzegorek Kamikaze Szczecin
II Julia Czubala Shobu-kan Stargard
III Monika Micianiec Kamikaze Szczecin
III Adrianna Wilk Kamikaze Szczecin

2 Kata ind. chłopców do 7 lat
I Jarosław Bizewski Sakura Rumia
II Bartek Bizewski Sakura Rumia
III Oliwer Mysielski Kamikaze Szczecin
III Marcel Gorzycki Kamikaze Szczecin

3 Kata ind. dziewcząt 8-9 lat 9-8 kyu
I Urszula Maksymiak Kamikaze Szczecin
II Weronika Bożyczko UKS Szkoła Polsko-Amerykańska
III Maja Tyszka Kamikaze Szczecin
III Jolanta Janeczek Kamikaze Szczecin

4 Kata ind. dziewcząt 8-9 lat + 7 kyu
I Natalia Żmuda Kamikaze Szczecin
II Julia Urbańska Samuraj Szczecin
III Martyna Karbowska LKSW Taikyoku Ińsko
III Hanna Sołtysik Shobu-kan Stargard

5 Kata ind. chłopców 8-9 lat 9-8 kyu
I Adam Pieczyński Kamikaze Szczecin
II Franciszek Matoszko UKS Kamikaze Gryfino
III Oskar Formela Kamikaze Szczecin
III Wojciech Granops Kamikaze Szczecin

6 Kata ind. chłopców 8-9 lat +7 kyu
I Konrad Wilk Kamikaze Szczecin
II Julian Gesella Kamikaze Szczecin
III Franciszek Zacharek Shobu-kan Stargard
III Kajetan Konieczny Kostrzyński Klub Karate

7 Kata ind. dziewcząt 10-11 lat 9- 8 kyu
I Agata Malinowska Kamikaze Szczecin
II Klaudia Jermalonek Kamikaze Szczecin
III Oliwia Kazimierczak UKS Szkoła Polsko-Amerykańska
III Kamila Bucińska Kamikaze Szczecin

8 Kata ind. dziewcząt 10-11 lat + 7 kyu
I Daria Wilk Kamikaze Szczecin
II Maria Zacharek Shobu-kan Stargard
III Emilia Momot Shobu-kan Stargard
III Aleksandra Kusz LKSW Taikyoku Ińsko

9 Kata ind. chłopców 10-11 lat 9-8 kyu
I Filip Sobczyński Kamikaze Szczecin
II Dawid Kandar Kamikaze Szczecin
III Jakub Malinowski Kamikaze Szczecin
III Marcel Fidelus Kamikaze Szczecin

10 Kata ind. chłopców 10-11 lat + 7 kyu
I Mateusz Sidor Kamikaze Szczecin
II Jan Figiel Kamikaze Szczecin
III Grzegorz Maksymiak Kamikaze Szczecin
III Dominik Krysiński Kamikaze Szczecin

11 Kata ind. młodziczek 12-13 lat 9- 7 kyu
I Emilia Borysiak Kamikaze Szczecin
II Karolina Wiśniewska Kamikaze Szczecin
III Julia Podgórska Kamikaze Szczecin
III Wiktoria Kazek Kamikaze Szczecin

12 Kata ind. młodziczek 12-13 lat + 6 kyu
I Julia Mojsak Kamikaze Szczecin
II Marta Żmińczuk Samuraj Szczecin
III Zofia Malińska Kamikaze Szczecin
III Amelia Gackowska Kamikaze Szczecin

13 Kata ind. młodzików 12-13 lat 9- 7 kyu
I Jakub Erdmann Kamikaze Szczecin
II Daniel Brzozowski Samuraj Szczecin
III Michał Stefaniak Kamikaze Szczecin
III Filip Osiewalski Kamikaze Szczecin

14 Kata ind. młodzików 12-13 lat +7 kyu
I Mateusz Wiśniewski Kamikaze Szczecin
II Mateusz Markiewicz Kamikaze Szczecin
III Korneliusz Janeczek Kamikaze Szczecin
III Kondrat Mosiejczuk Samuraj Szczecin

15 Kata ind. kadetek 14-15 lat
I Julia Sachar Samuraj Szczecin
II Olga Żmińczuk Samuraj Szczecin
III Patrycja Lewandowska LKSW Taikyoku Ińsko
III Konstancja Jazłowiec Kamikaze Szczecin

16 Kata ind. kadetów 14-15 lat
I Cezary Wilk Kamikaze Szczecin
II Dominik Domżalski Samuraj Szczecin
III Patryk Śmieciński Samuraj Szczecin
III Konrad Golec Kamikaze Szczecin

17 Kumite ind. dziewcząt 10-11 lat - 37kg
I Klaudia Jermalonek Kamikaze Szczecin
II Natalia Żmuda Kamikaze Szczecin
III Agata Malinowska Kamikaze Szczecin
III Oliwia Brodzińska LKSW Taikyoku Ińsko

18 Kumite ind. dziewcząt 10-11 lat + 37kg
I Daria Wilk Kamikaze Szczecin
II Julia Urbańska Samuraj Szczecin
III Aleksandra Kusz LKSW Taikyoku Ińsko
III Julia Tylska Kamikaze Szczecin

19 Kumite ind. chłopców 10-11 lat -37 kg
I Jan Figiel Kamikaze Szczecin
II Dawid Kandar Kamikaze Szczecin
III Wojciech Rzesiowski Kamikaze Szczecin
III Rafał Kubacki Kamikaze Szczecin

20 Kumite ind. chłopców 10-11 lat +37 kg
I Grzegorz Maksymiak Kamikaze Szczecin
II Marcel Fidelus Kamikaze Szczecin
III Bartosz Swiridow Samuraj Szczecin
III Bartosz Dobraniecki Kamikaze Szczecin

21 Kumite ind. młodziczek 12-13 lat - 45kg
I Julia Mojsak Kamikaze Szczecin
II Marta Żmińczuk Samuraj Szczecin
III Barbara Koniecka Shobu-kan Stargard
III Hanna Pietrzykowska Kamikaze Szczecin

22 Kumite ind. młodziczek 12-13 lat + 43kg
I Emilia Borysiak Kamikaze Szczecin
II Zofia Malińska Kamikaze Szczecin
III Iga Filipiuk Samuraj Szczecin
III Wiktoria Kazek Kamikaze Szczecin

23 Kumite ind. młodzików 12-13 lat - 45 kg
I Michał Stefaniak Kamikaze Szczecin
II Jakub Erdmann Kamikaze Szczecin
III Kondrat Mosiejczuk Samuraj Szczecin
III Miłosz Kustosz Samuraj Szczecin

24 Kumite ind. młodzików 12-13 lat + 45 kg
I Cezary Wilk Kamikaze Szczecin
II Mateusz Włodarski Kamikaze Szczecin
III Daniel Brzozowski Samuraj Szczecin
III Adam Adamczyk Kamikaze Szczecin

25 Kumite ind. kadetek 14-15 lat - 52kg
I Amelia Gackowska Kamikaze Szczecin
II Julia Sachar Samuraj Szczecin
III Wiktoria Pańczyk LKSW Taikyoku Ińsko
III Klaudia Kudyba Kamikaze Szczecin

26 Kumite ind. kadetek 14-15 lat + 52kg
I Olga Żmińczuk Samuraj Szczecin
II Konstancja Jazłowiec Kamikaze Szczecin
III Aleksandra Górska Kamikaze Szczecin

27 Kumite ind. kadetów 14-15 lat - 57 kyu
I Mateusz Markiewicz Kamikaze Szczecin
II Patryk Śmieciński Samuraj Szczecin
III Dominik Domżalski Samuraj Szczecin
III Mateusz Golisz Kamikaze Szczecin

28 Kumite ind. kadetów 14-15 lat + 57 kyu
I Radosław Andrusik Samuraj Szczecin
II Maksymilian Maron Samuraj Szczecin
III Kamil Ziółkowski Shobu-kan Stargard
III Sebastian Narolski Kamikaze Szczecin

29 Kata drużynowe dziewcząt do 9 lat
I Samuraj Szczecin 2
II Samuraj Szczecin 1
III Shobu-kan Stargard
III Samuraj Szczecin 3

30 Kata drużynowe chłopców do 9 lat
I Kamikaze Szczecin 11
II Shobu-kan Stargard 2
III LUKS Karate Goleniów 2
III Kostrzyński Klub Karate 1

31 Kata drużynowe dziewcząt 10-11 lat
I LKSW Taikyoku Ińsko
II LUKS Karate Goleniów 3
III Samuraj Szczecin 4
III Kamikaze Szczecin 10

32 Kata drużynowe chłopców 10-11 lat
I Kamikaze Szczecin 2
II Samuraj Szczecin 5
III Kostrzyński Klub Karate 2
III Shobu-kan Stargard 4

33 Kata drużynowe dziewcząt 12 - 15 lat
I Kamikaze Szczecin 1
II Samuraj Szczecin 6
II Kamikaze Szczecin 3
III Kamikaze Szczecin 8

34 Kata drużynowe chłopców 12 - 15 lat
I Samuraj Szczecin 7
II Kamikaze Szczecin 4
III Kostrzyński Klub Karate 3

Prezes Klubu Samuraj
mgr Ryszard Kulikowski
źródło: własne
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni lipiec 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
koszykówka/PLK: 1
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/B klasa: 1
piłka nożna/C klasa: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/klasa okręgowa: 1
 
top komentarze
newsy:
9 » Wojciech Fadecki odchod »
5 » Łapiński trenerem Energ »
4 » Będzie można awansować  »
3 » Zmiany w Kotwicy Kołobr »
3 » Chcesz grać w seniorach »
2 » Wiśniewski zawodnikiem  »
2 » Robert Obst piłkarzem R »
2 » Walne zebranie w Pęzini »
2 » Jeden przychodzi, dwóch »
2 » Igor Czuryszkiewicz w W »
mecze:
32 » Pomorzanin Nowogard-Orz »
6 » Dąbrovia Stara Dąbrowa- »
5 » Błękitni Sarnik-Iskra L »
5 » Pogoń Szczecin-Błękitni »
4 » Czcibor Cedynia-Zieloni »
4 » Dąb Dębno-Osadnik Myśli »
4 » Świt Barnimie-Piast Kar »
4 » Światowid 63 Łobez-Ogni »
4 » Miedź Legnica-Pogoń Szc »
4 » Chemik Police-Hutnik Sz »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 554
statystyki portalu
• drużyn: 2721
• imprez: 108329
• newsów: 69427
• użytkowników: 67659
• komentarzy: 1047525
• zdjęć: 743282
• relacji: 36692
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies