ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
bengoro
inne / pływanie
inne / pływanie -
Zaborowski najlepszy w Poznaniu
autor: Andrzej SzkockiFilip Zaborowski z MKP Szczecin zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji pływackiego Grand Prix w Poznaniu. Zaborowski zaprezentował w Poznaniu znakomitą formę, gromadząc w sumie 2592 pkt. Kolejne miejsca w rankingu zajęli Konrad Czerniak (2568 pkt) i Kacper Majchrzak (2547 pkt). - Pierwsze w karierze zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Grand Prix Polski, a co najważniejsze wypełnione dwa minima na grudniowe Mistrzostwa Europy w Kopenhadze 💪🏽🇩🇰‼️[pisownia oryg.] - napisał na jednym z portali społecznościowych Zaborowski.
Bilans moich startów to dwa zwycięstwa 🥇 , czwarte miejsce i spooooro uśmiechu na twarzy w związku z uzyskanymi rezultatami 😀.
200 dow - 4m 1:45,55 (2 czas w karierze, najszybszy wynik osiągnięty w porannym wyścigu)
400 dow - 1m 3:42,04 (MINIMUM NA ME, 4 czas w karierze oraz najszybszy wynik osiągnięty w porannym wyścigu)
1500 dow - 1m 14:43,18 (MINIMUM NA ME, 2 czas w karierze)

Ponadto uzyskałem tytuł:
- najlepszego zawodnika całych zawodów
- najlepszego kraulisty zawodów
A najlepszym trenerem okazał się nie kto inny jak MIROSŁAW DROZD 💪🏽 ‼️
Obieramy kolejne cele i nie zwalniamy tempa bo już 13 grudnia rozpoczynamy wyżej wspomniane Mistrzostwa Europy 🇩🇰🚀, które potrwają do 17 grudnia.
- podsumował pływak start w zawodach.
źródło: www.facebook.com/Filip-Zaborowski
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni lipiec 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
6 » Łapiński trenerem Energ »
6 » Wojciech Fadecki odchod »
5 » Będzie można awansować  »
3 » Wiśniewski zawodnikiem  »
3 » Walne zebranie w Pęzini »
3 » Chcesz grać w seniorach »
3 » Zmiany w Kotwicy Kołobr »
2 » Najczęściej karani regi »
2 » Igor Czuryszkiewicz w W »
2 » Jeden przychodzi, dwóch »
mecze:
33 » Pomorzanin Nowogard-Orz »
10 » Miedź Legnica-Pogoń Szc »
9 » Błękitni Stargard-Olimp »
6 » Dąbrovia Stara Dąbrowa- »
5 » Błękitni Sarnik-Iskra L »
5 » Pogoń Szczecin-Błękitni »
4 » Chemik Police-Hutnik Sz »
4 » Orzeł Wałcz-MKP Szczeci »
4 » Dąb Dębno-Osadnik Myśli »
4 » Świt Barnimie-Piast Kar »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 632
statystyki portalu
• drużyn: 2722
• imprez: 108335
• newsów: 69432
• użytkowników: 67660
• komentarzy: 1047551
• zdjęć: 743282
• relacji: 36697
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies