ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
piłka nożna / Liga Bałtycka Orlików
piłka nożna / Liga Bałtycka Orlików -
Po 3 turnieju w grupie świdwińskiej LBO 2012
autor: robertjanW Świdwinie, Drzonowie i Koszalinie, odbyły się turnieje 9. edycji Ligi Bałtyckiej Orlik 2012. Grały odpowiednio: grupa świdwińska (po raz trzeci), kołobrzeska (po raz trzeci) i koszalińska grodzka (po raz czwarty).

Zaplanowane na miniony weekend turnieje w Złocieńcu i Szczecinku - z uwagi na bardzo złe warunki atmosferyczne - zostały odwołane.
W grze jest dziewięć - z dziesięciu - grup tegorocznej edycji LBO 2012. Grupa wałecka, przesunęła termin inauguracji gier, na 29 października 2017 r., na godz. 11.oo
22 października 2017 r. w Świdwinie - w miejscowej hali sportowej - od godz. 9.oo, rywalizowali orlicy grupy świdwińskiej.
Organizatorem turnieju był Tomasz KĘDZIERSKI (694-553-147). Gospodarzem imprezy - Akademia Piłkarska Technik Świdwin (Prezes - Rafał TERLECKI, tel. 513-120-050). W trzecim turnieju w tej grupie, wzięły udział: Akademia Piłkarska Technik I Świdwin (trener - Tomasz Kędzierski), Akademia Piłkarska Technik II Świdwin (Tomasz Kędzierski), UKS Avatar Lekowo (Krzysztof Gancarz), GLKS Olimpia Brzeżno (Jacek Niburski), KS Pogoń I Połczyn Zdrój (Paweł Świebodzki), KS Pogoń II Połczyn Zdrój (Paweł Świebodzki), GLKS Pomorzanin I Sławoborze (Tomasz Śmigasiewicz), GLKS Pomorzanin II Sławoborze (Tomasz Śmigasiewicz), LKS Redłovia Redło (Jarosław Król) i LUKS Wicher Rąbino (Stanisław Kwiecień). Koordynatorem rozgrywek w powiecie świdwińskim jest Jacek NIBURSKI (600-290-752).

Zgodnie z „Unifikacją organizacji szkolenia i systemu współzawodnictwa młodzieży piłkarskiej w Polsce”, uchwaloną 10 lipca 2013 r., podczas posiedzenia Zarządu PZPN, po meczach remisowych strzelane są rzuty karne (jako forma szkolenia)! Dotyczy to zarówno Ligi Żaków KOZPN, jak i Ligi Bałtyckiej Orlik 2012!

Grano systemem „ligowym”, drugie pięć kolejek! Mecze trwały 1 x 10. minut. Spotkania sędziował Przemysław Gniffke.

Tabela grupy świdwińskiej pierwszej części drugiej rundy spotkań:
Miejsce Nazwa zespołu Ilość gier Punkty Bramki
1. KS Pogoń I Połczyn Zdrój 4 12 11-1
2. GLKS Pomorzanin II Sławoborze 5 10 14-2
3. LKS Redłovia Redło 4 9 7-4
4. UKS Avatar Lekowo 5 8 3-4
5. Akademia Piłkarska Technik I Świdwin 5 6 3-6
6. LUKS Wicher Rąbino 4 6 4-5
7. KS Pogoń I Połczyn Zdrój 4 5 2-2
8. GLKS Olimpia Brzeżno 4 4 2-8
9. Akademia Piłkarska Technik II Świdwin 4 3 5-8
10. GLKS Pomorzanin I Sławoborze 5 0 0-11

Pierwszą część drugiej rundy spotkań wygrał - pozostając liderem tabeli - zespół KS Pogoń I Połczyn Zdrój.

Podopieczni Pawła Świebodzkiego, grali w składzie: Patryk Halec - Igor Aniołkowski, Aleksander Grzybowski, Jan Książek, Dominik Lewandowski, Kacper Nawrocki, Filip Smolarek, Lenard Szczygieł i Wiktor Zieliński.

Tabela grupy świdwińskiej po pierwszej części drugiej rundy spotkań:
Miejsce Nazwa zespołu Ilość gier Punkty Bramki
1. KS Pogoń I Połczyn Zdrój 13 36 32-4
2. LKS Redłovia Redło 13 31 25-10
3. GLKS Pomorzanin II Sławoborze 14 29 40-7
4. Akademia Piłkarska Technik I Świdwin 14 21 17-11
5. LUKS Wicher Rąbino 13 19 14-16
6. GLKS Olimpia Brzeżno 13 17 14-17
7. UKS Avatar Lekowo 14 17 9-21
8. KS Pogoń II Połczyn Zdrój 13 12 6-19
9. Akademia Piłkarska Technik II Świdwin 13 12 16-32
10. GLKS Pomorzanin I Sławoborze 14 0 0-36

Organizator zapewnił wodę oraz po słodkim rogalu.
Organizator turnieju - Tomasz KĘDZIERSKI (694-553-147). Gospodarzem imprezy - Akademia Piłkarska Technik Świdwin (Prezes - Rafał TERLECKI), dziękują rodzicom piłkarzy miejscowej Akademii Piłkarskiej, zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie świdwińskiej imprezy.

Kolejny turniej w grupie świdwińskiej: 4 listopada 2017 r. Organizatorem będzie Krzysztof GANCARZ (514-383-431). Gospodarzem imprezy - UKS AVATAR Lekowo - Prezes - Agata GONTARCZUK, tel. 669-344-935).

Czekamy na kolejne zgłoszenia! Dokumentacja niezbędna do pisemnego zgłoszenia drużyny do rozgrywek i przeprowadzenia turnieju, znajduje się na stronie www.kozpn.pl. w zakładce: LBO 2012 i Liga Żaków KOZPN w Wydziale Gier i Ewidencji.
Koordynatorami rozgrywek 9. edycji LBO 2012 w poszczególnych powiatach zgodzili się zostać: białogardzkim - Elżbieta LITEWKA (604-216-488), drawskim - Marcin KAŃCZUGOWSKI (669-779-082), kołobrzeskim - Rafał ŁASECKI (503-044-535), koszalińskim grodzkim - Jakub HUSEJKO (784-447-059), koszalińskim ziemskim - Henryk KOWALSKI (604-138-872), sławieńskim - Romuald BOBIS (735-981-868), szczecineckim - Jarosław KOZANECKI (502-363-156), świdwińskim - Jacek NIBURSKI (794-040-906) i wałeckim - Andrzej KWIATKOWSKI (605-677-605). To w kategorii chłopców. Natomiast w kategorii dziewcząt - Krzysztof MAĆKUŁA (509-337-189).
Zgodnie z Załącznikiem nr 1 do „Regulaminu Rozgrywek Mistrzowskich Koszalińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej na sezon 2017/2018”, w rozgrywkach orlików mogą występować chłopcy urodzeni w roku 2007 i młodsi, natomiast w rozgrywkach żaków - urodzeni w roku 2009 i młodsi.
W rozgrywkach mogą grać także całe drużyny dziewcząt oraz drużyny mieszane. Dziewczęta w takim przypadku mogą być o rok starsze od rocznika danej kategorii wiekowej (czytaj - chłopców).

Zgodnie z „Regulaminem rozgrywek Koszalińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej na sezon 2017/2018”, „w rozgrywkach prowadzonych przez KOZPN mogą brać udział wyłącznie zawodnicy potwierdzeni i uprawnieni do gry przez Wydział Gier i Ewidencji Koszalińskiego Związku Piłki Nożnej w systemie Extranet pod rygorem utraty punktów walkowerem i innych konsekwencji dyscyplinarnych”

Szczegółowych informacji na temat spotkania i lig rozgrywkowych orlików i żaków, udziela Ryszard Wątroba (604-400-355 lub 603-447-581) - koordynator rozgrywek Ligi Bałtyckiej Orlik 2012 i Ligi Żaków KOZPN z ramienia Zarządu KOZPN w Koszalinie.
Ryszard Wątroba
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
piłka nożna/B klasa: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/III liga: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
2 » 7. kolejka koszalińskie »
1 » Medale Majki i Gadowski »
1 » Murawski: Mamy spory p »
1 » Ósme miejsce Skrzypulec »
1 » Pierwsze turnieje w gru »
mecze:
74 » Błękitni Trzygłów-Pomor »
42 » SCRS Barlinek-Piast Kar »
32 » MKP Szczecinek-Intermar »
29 » Orzeł Pęzino-Unia Starg »
25 » Piast Karsko-Klon Krzęc »
24 » Jedność-Ikar Krosino-Sł »
24 » Ina Goleniów-Olimp Gośc »
22 » Błękitni II Stargard-Hu »
18 » Pogoń Szczecin-Korona K »
17 » WODR Barzkowice-Orzeł P »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 33
arturr BigFanPogo...
bladelowca elnino10
erni exxil
fi GksRega
Heelys jko9jko9
KaRpIsZoN laweta1
Lukas1986 Luxboog
Marys79 MirstalekF...
mlodyy121 mlodzierzy
obserwator... orzelek75
PIECIA55 pis
Posejdon prosty
rafal80 royal447
SGR siuraczek1...
StalowyWal... Sydzia11
szymon1999 wysmiewacz
zenu
gości: 2041
statystyki portalu
• drużyn: 2747
• imprez: 110795
• newsów: 69910
• użytkowników: 67886
• komentarzy: 1054267
• zdjęć: 750571
• relacji: 36916
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies