piłka nożna / II liga
piłka nożna / II liga -
Druga wygrana w trzecim sparingu
autor: KibicStargardDrugą wygraną w trzecim sparingu odnieśli piłkarze Błękitnych Stargard. Drugoligowcy w czwartek (06.07) wygrali w Płotach z Bałtykiem Koszalin 2:1. Lepiej spotkanie rozpoczęli występujący dwie klasy rozgrywkowe niżej piłkarze Bałtyku, którzy w 25. minucie zdobyli gola na 2:1. W drugiej połowie bramki dla Błękitnych strzelili w drugiej połowie meczu Sebastian Inczewski oraz Damian Mosiejko.

W Błękitnych testowany był młodzieżowiec z Arki Gdynia (ostatnio KS Chwaszczyno) grający na pozycji stopera Adam Wolak.
Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin 2:1 (0:1)
miejsce: Płoty
0:1 - 25' - zawodnik testowany
1:1 - 48' - Sebastian Inczewski
2:1 - 60' - Damian Mosiejko

Błękitni Stargard: Marek Ufnal (46' Mariusz Rzepecki) - Grzegorz Szymusik (60' Bartosz Łysoń), Adam Wolak (60' Sebastian Rybicki), Tomasz Pustelnik, Hubert Kotus (46' Bartłomiej Zdunek), Damian Mosiejko, Maciej Więcek, Piotr Wojtasiak (46' Michał Magnuski), Rafał Gutowski, Patryk Skórecki (46' Patryk Włóka), Mateusz Węsierski (46' Sebastian Inczewski)

Bałtyk Koszalin: Sebastian Skrzyński - Damian Kulon, Arkadiusz Jasitczak, Maciej Andrzejczak, Dawid Biergiel, Adrian Kwiatkowski, Leszek Pazdur, Krystian Krauze, Bartłomiej Fastyn, Konrad Romańczyk, zawodnik testowany.
Grali także: Michał Czenko, Tomasz Kamiński, Patryk Jachemek, Wiktor Naworski, Paweł Rak, Jakub Janasik.
źródło: Błękitni Stargard / 90minut.pl