piłka nożna / Juniorzy
piłka nożna / Juniorzy -
Wielim Pokonany !! (juniorzy młodsi)
W zakończonym przed chwilą spotkaniu po średnim meczu zawodnicy Błękitnych pokonali gości ze Szczecinka 2:0 po dwóch bramkach Kamila Bartoszynskiego.

Mecz rozpoczął sie od ataków gospodarzy, którzy stwarzali sobie więcej sytuacji podbramkowych. Lewą strona szarżował Piotr Moliński. W 10 minucie po podaniu Piotra Wrzutce w pole karne Piotra Molinskiego, piłkarze Błękitnych powinni objąć prowadzenie. Znakomitej sytuacji nie wykorzystał jednak Kamil Baroszyński. Piłka po jego strzale minęła prawy słupek bramki.

W 20 minucie pierwszy raz zagrozili bramce gospodarzy. Po uderzeniu zawodnika ze Szczecinka piłka trafiła w poprzeczkę bramki której strzegł Axel Szustak. W pierwszej części wynik nie uległ zmianie. Do przerwy bezbramkowy remis.
W drugiej połowie spotkania trener Kapuściński dokonał kilku zmian w ustawieniu i to przyniosło efekt. W 60 minucie spotkania prawą stroną rajd wykonał Maciej Gardygajło, który zastąpił po pierwszej połowie Michała Rusinowicza. Zostaje on faulowany. Do piłki podbiega Hubert Jaskólski, który dośrodkowuje na 11 metr. Futbolówkę przedłuża głową Gardygajło do Bartoszynskiego, a ten pakuje piłkę do siatki i mamy jeden zero dla gospodarzy.

Gra po bramce w drużynie Błękitnych od razu się ożywiła. Widać było chęć do walki. I to zaowocowało. 75 min spotkania Szostak dogrywa piłkę do stojącego samotnie Wierzbickiego. Ten bez namysłu dograł ją do Bartoszyńskiego, który zachował się jak profesjonalista. W polu karnym położył bramkarza i wbiegł sam do pustej bramki i mamy 2:0. Do końca spotkanie Błękitni kontrolowali przebieg gry i wynik nie uległ zmianie.

Błękitni Stargard 2:0 Wielim Szczecinek