ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
koszykówka / Pozostałe rozgrywki
koszykówka / Pozostałe rozgrywki nihm - 09.05.2017 22:47
Ćwierćfinały Mistrzostw Polski młodzików (U14m)
autor: KoGutJuż w nadchodzący weekend zespół młodzików pod wodzą Adama Sella rozpocznie zmagania w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski młodzików w koszykówce (U14m). Dzięki zajęciu I miejsca w rozgrywkach strefowych szczeciński zespół jest gospodarzem turnieju ćwierćfinałowego. Po losowaniu grup, które odbyło się 26 kwietnia w siedzibie PZKosz, nasz zespół został wylosowany do III grupy, w której o awans do półfinałów zmierzy się z następującymi ekipami:
Kadet Biała Podlaska - II miejsce w strefie lubelsko - podkarpackiej
MKS Dąbrowa Górnicza - III miejsce w strefie śląsko - opolskiej
Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - IV miejsce w strefie dolnośląsko - lubuskiej

Turniej ćwierćfinałowy rozegrany zostanie na hali miejskiej MOSRiR przy ul. Twardowskiego 12b.

Dwa najlepsze zespoły uzyskają awans do rozgrywek półfinałowych.

Terminarz turnieju ćwierćfinałowego:

Piątek 12 maja
17:45 Wilki Morskie Szczecin - Zastal Fatto Zielona Góra
20:00 Kadet Biała Podlaska - MKS Dąbrowa Górnicza

Sobota 13 maja
10:00 Zastal Fatto Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza
12:15 - Wilki Morskie Szczecin - Kadet Biała Podlaska

Niedziela 14 maja
10:00 Zastal Fatto Zielona Góra - Kadet Biała Podlaska
12:15 - Wilki Morskie Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
piłka nożna/III liga: 2
piłka nożna/Kobiety: 1
piłka nożna/Liga Bałtycka Orlików: 2
piłka nożna/Pozostałe rozgrywki: 1
siatkówka/Ekstraklasa mężczyzn: 1
  MN Sport
top komentarze
newsy:
7 » Powołano Spółkę odpowie »
3 » Listkowski i Szymusik p »
2 » Operator hali o sporze  »
2 » Grupa Azoty wycofuje si »
2 » Kort z nowym kontraktem
2 » Światowid nie zagra w A »
2 » Budowa stadionu dopiero »
1 » Niezbędny sędzia
1 » Pierwsza rundy Pucharu  »
1 » Sędziowie w A-klasie
mecze:
32 » Gwardia Koszalin-Warta  »
29 » Rasel Dygowo-Morzycko M »
25 » Sparta Węgorzyno-Interm »
23 » Vineta Wolin-Sokół Karl »
22 » Arka Gdynia-Pogoń Szcze »
20 » Wisła Puławy-Gwardia Ko »
19 » Flota Świnoujście-Iskra »
19 » Jantar Dziwnów-Mewa Res »
17 » Darłovia Darłowo-Korona »
15 » Wicher Brojce-Piast Cho »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 6
Ambitny123 LokomotivM...
Majchrzak paulinus
Sss2002 zambaleta
gości: 911
statystyki portalu
• drużyn: 2673
• imprez: 101604
• newsów: 66544
• użytkowników: 60432
• komentarzy: 1017956
• zdjęć: 707118
• relacji: 35143
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies