ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
koszykówka / Pozostałe rozgrywki
koszykówka / Pozostałe rozgrywki nihm - 09.05.2017 22:47
Ćwierćfinały Mistrzostw Polski młodzików (U14m)
autor: KoGutJuż w nadchodzący weekend zespół młodzików pod wodzą Adama Sella rozpocznie zmagania w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski młodzików w koszykówce (U14m). Dzięki zajęciu I miejsca w rozgrywkach strefowych szczeciński zespół jest gospodarzem turnieju ćwierćfinałowego. Po losowaniu grup, które odbyło się 26 kwietnia w siedzibie PZKosz, nasz zespół został wylosowany do III grupy, w której o awans do półfinałów zmierzy się z następującymi ekipami:
Kadet Biała Podlaska - II miejsce w strefie lubelsko - podkarpackiej
MKS Dąbrowa Górnicza - III miejsce w strefie śląsko - opolskiej
Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - IV miejsce w strefie dolnośląsko - lubuskiej

Turniej ćwierćfinałowy rozegrany zostanie na hali miejskiej MOSRiR przy ul. Twardowskiego 12b.

Dwa najlepsze zespoły uzyskają awans do rozgrywek półfinałowych.

Terminarz turnieju ćwierćfinałowego:

Piątek 12 maja
17:45 Wilki Morskie Szczecin - Zastal Fatto Zielona Góra
20:00 Kadet Biała Podlaska - MKS Dąbrowa Górnicza

Sobota 13 maja
10:00 Zastal Fatto Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza
12:15 - Wilki Morskie Szczecin - Kadet Biała Podlaska

Niedziela 14 maja
10:00 Zastal Fatto Zielona Góra - Kadet Biała Podlaska
12:15 - Wilki Morskie Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
34 » Błękitni bez trenera. K »
10 » Majewski pilkarzem Pogo »
8 » Zvonimir Kožulj Portowc »
3 » Soufian Benyamina piłka »
3 » Adam Topolski nowym tre »
3 » Pogoń rozpoczęła współp »
2 » Pierwsze letnie wzmocni »
1 » Majewski przejdzie bada »
1 » Stasiak wypożyczony do  »
1 » Marcin Lis kończy pracę »
mecze:
28 » Syrena-Grot Rymań-Arkad »
20 » Intermarche-Rega Trzebi »
16 » Jeziorak Szczecin-Vinet »
11 » Świt Barnimie-Iskra Pom »
10 » Grom Płonno-Gryf Objezi »
7 » Radew Białogórzyno-Pion »
4 » Wybrzeże Biesiekierz-Je »
4 » Promień Mosty-Hanza Gol »
4 » Korona Człopa-Olimp Zło »
3 » Znicz Wysoka Kamieńska- »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 716
statystyki portalu
• drużyn: 2714
• imprez: 106523
• newsów: 69276
• użytkowników: 67646
• komentarzy: 1047109
• zdjęć: 742824
• relacji: 36666
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies