Gol Bochnaka dał zwycięstwo
autor: EBP Pogoń Szczecin Rezerwy Pogoni Szczecin wygrali środowe spotkanie z GKS-em Przodkowo 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Mateusz Bochnak.

W pierwszej oba zespoły nie stworzyły wielu akcji, które mogłyby zakończyć się zdobyciem gola. W 15. minucie na bramkę gości uderzał Paczuk, ale piłka po jego strzałe przeleciała nad poprzeczką. Następnie rzut wolny wykonywał Stefaniak, ale brakło mu precyzji. Tuż przed przerwą oko w oko z Kotłowskim stanął Jaroch, ale sędzie odgwizdał pozycję spaloną szczecińskiego napastnika.
W drugiej części meczu przyjezdni grali w osłabieniu, po tym jak Kaszuba za dwie żółte kartki ujrzał czerwoną. Zza szesnastki na bramkę GKS-u kilka razy strzelał Zieliński. Przyjezdni skupili się na kontratakach. W 65. minucie Henger udanie interweniował po strzale Powszuka. W 70. minucie padła decydująca o wyniku bramka, Kowalczyk dograł do Mateusza Bochanak, a ten skierował futbolówkę do siatki gości. Przyjezdni starali się doprowadzić do remisu, ale brakło im na to czasu. Ostatecznie zespół Pawła Sikory zwyciężył 1:0.

1:0 - Mateusz Bochnak - 70'

Pogoń II Szczecin: Adrian Henger - Patryk Paczuk, Szymon Jopek, Robert Obst, Marcel Stefaniak - Sebastian Kowalczyk, Tomasz Borucki (65' Jakub Kuzko), Mate Tsintsadze (46' Seiya Kitano), Dawid Zieliński (88' Paweł Marczuk), Rafał Maćkowski - Gracjan Jaroch (67' Mateusz Bochnak).
źródło: własne/pogonszczecin.pl