piłka nożna / Kobiety
piłka nożna / Kobiety -
Porażka z Medykiem
autor: paulaWysokim zwycięstwem 5:0 zakończyło się sobotnie spotkanie Mistrza Polski Medyka Konin z Olimpią Szczecin. Jednak Olimpijki stworzyły kilka sytuacji, które mogły zakończyć się bramkami.
W pierwszej połowie wynik spotkania otworzyła Lilyana Kostova 23'. W 43' minucie celny strzał na bramkę gości oddała Paulina Dudek. Stan 2:0 utrzymał się do przerwy. W drugiej odsłonie do bramki Olimpijek trafiała Agata Guściora 57', Katarzyna Daleszczyk 75' i Maria Ficzay 86', która ustanowiła wynik meczu.
Teraz przed piłkarkami Ekstraligi prawie dwutygodniowa przerwa spowodowana meczami reprezentacji Polski. W Szczecinie zobaczymy olimpijki dopiero w Wielki Czwartek 13 kwietnia, kiedy będą podejmowały na boisku przy ul. Witkiewicza - Czarnych Sosnowiec.