Rezerwy Pogoni wygrały w Przewłokach
autor: EBP Pogoń SzczecinDrugi zespół Pogoni Szczecin wygrał swoje spotkanie w V rundzie Pucharu Polski Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej. Szczecinianie w Przewłokach pokonali Jedność 4:1 po bramkach Michała Macuka, Sebastiana Nagela, Gracjana Kuśmierka i Michała Graczyka.

Portowcy od początku spotkania prowadzili grę i byli przy piłce. Szczecinianie prowadzenie objęli już w 8. minucie dośrodkowanie Kuśmierka na bramkę zamienił Michał Macuk. Gospodarzy bardzo szybko odrobili straty, 180. sekund później Brylewskiego pokonał Dominik Bielan. Przyjezdni długo nie czekali z odpowiedzią, gdyż po 3. minutach wyszli na prowadzenie za sprawą Sebastiana Nagela. Wynik w pierwszej połowie w 34. minucie ustalił Gracjan Kuśmierek(na zdjęciu), który posłał piłkę do siatki lobem nad Piotrem Szafrańcem.
Druga połowa, to dalsza przewaga szczecinian. Dwie bramki na swoje konto mógł zapisać Aron Stasiak, lecz nie trafił on do bramki Szafrańca. Swoje okazje miał także Bartosz Boniecki. Wynik sobotniego spotkania ustalił Michał Graczyk. Zespół Pawła Sikory w następnej rundzie zmierzy się z Jeziorakiem Szczecin.

0:1 - Michał Macuk - 6'
1:1 - Dominik Bielan - 11'
1:2 - Sebastian Nagel - 14'
1:3 - Gracjan Kuśmierek - 34'
1:4 - Michał Graczyk - 90'

Pogoń II Szczecin: Mikołaj Brylewski (46' Daniel Kusztan) - Daniel Rotengruber (46' Aleks Hendryk), Sebastian Nagel, Kacper Michalski, Jakub Paprzycki - Gracjan Kuśmierek, Hubert Sadowski, Michał Macuk, Michał Graczyk, Bartosz Boniecki - Aron Stasiak.
źródło: własne/pogonszczecin.pl