piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa -
Kolejne 3 punkty!
autor: kierofalaDzisiaj o godz. 15:00 na Stadionie Miejskim w Międzyzdrojach pierwsza drużyna Fali rozegrała swój 10 mecz w rundzie. Przeciwnikiem był zespół z Żarnowa - Pionier. Mecz zakończył się zwycięstwem Fali Międzyzdroje 2:1.

Spotkanie rozpoczęło się 'pod dyktando' Fali, gdyż już w 10 minucie wyszła na prowadzenie po rzucie rożnym - Dariusz Cader wygrywa pojedynek główkowy, a piłkę do siatki kieruje Tadeusz Banaszewski, 1:0. 12 minuta - kolejny stały fragment gry - tym razem rzut wolny, dośrodkowanie w pole karne - ponownie Tadeusz Banaszewski, tym razem piłka trafiła w poprzeczkę. 15 minuta - rzut rożny. Piłkę dorzuca Złotnik, a Jude Orji nie daje szans bramkarzowi i mamy 2:0. W 30 minucie wymuszona zmiana w drużynie gospodarzy - Tadeusz Banaszewski z powodu kontuzji opuszcza boisko,

Minuta przed zakończeniem pierwszej połowy - Pionier Żarnowo strzela bramkę do szatni, wynik do przerwy 2:1. Po przerwie gra się wyrównała, atakowała jedna jak i druga drużyna, lecz nie padły żadne bramki.

Skład: Paweł Majtas (br), Tadeusz Banaszewski (30' Kamil Korycki (80' Krystian Kural), Jan Rączewski, Dariusz Cader, Marcin Radys, Bartosz Piotrowski, Wiktor Potrzebny, Sławomir Złotnik (91' Dariusz Tokarz), Paweł Łoś, Piotr Rutkowski, Jude Orji. Żółte Kartki: Dariusz Cader, Marcin Radys, Bartosz Piotrowski
źródło: fala1984miedzyzdroje.futbolowo.pl / własne