piłka nożna / Juniorzy
piłka nożna / Juniorzy -
Starzycki zdobył bramkę z Ukrainą
autor: Pogoń Szczecin twitterReprezentacja Polski U-17 pokonał Ukrainę 2:1 w meczu o 5. miejsce podczas Turnieju o Puchar Syrenki.

W spotkaniu zagrali Portowcy, Błażej Starzycki zdobył bramkę w 65. minucie doprowadzając do remisu. A Adrian Benedyczak pojawił się na murawie w 58. minucie jako zmiennik Kacpra Wełniaka. Dzięki zwycięstwu nad Ukrainą podopieczni Bartłomieja Zalewskiego zajęli 5. miejsce. W sobotnim meczu nie wystąpił trzeci z piłkarzy Pogoni, Marcel Stefaniak. Pojedynek ten rozgrywany był na obiekcie w Ząbkach.
Polska - Ukraina 2:1
0:1 Petro Charżewśkyj 51
1:1 Błażej Starzycki 65
2:1 Sebastian Walukiewicz 70