Gwardia dalej w grze
autor: StatystaGwardia Koszalin w końcówce sezonu imponuje formą. Podopieczni Tadeusza Żakiety w kolejnym wyjazdowym spotkaniu wygrali 3:2 z Kaszubią Kościerzyna.

Początek spotkania należał do Kaszubii, która w 20 minucie objęła prowadzenie po bramce Szymona Rychłowskiego. Koszalinianie odpowiedzieli bramką Przemysława Brzeziańskiego. Tuż przed przerwą Michał Szałek zdobył gola dającego prowadzenie Trójkolorowym.
Po zmianie stron pojedynek był bardzo wyrównany, a kolejny gol padł w 85 minucie. Gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania, po bramce Michała Drzymały. Jednak szybka odpowiedź Gwardii przyniosła efekt. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Robert Ziętarski.

Gwardii do końca sezonu pozostał już tylko jeden pojedynek z KS Chwaszczyno. Podopieczni Tadeusza Żakiety muszą spotkanie przed własną widownią wygrać, a także liczyć na porażki rezerw Lechii Gdańsk i Pogoni Szczecin.
źródło: inf. własna