piłka nożna / II liga
piłka nożna / II liga -
Kotwica i Błękitni wygrywają
Środa przyniosła dwa zwycięstwa przedstawicieli województwa zachodniopomorskiego w II lidze. Kotwica i Błękitni pokonali niżej notowanych rywali z regionu. O 17 w Kołobrzegu rozpoczął się pojedynek Kotwicy z Flotą Świnoujście. Pięć klas rozgrywkowych, które dzieli obecnie obie drużyny, przełożyło się także na wynik (5:0 dla gospodarzy). Pół godziny później w Złocieńcu Błękitni zmierzyli się z czwartoligowym Leśnikiem Manowo. Stargardzianie zwyciężyli 4:2, ustalając wynik w drugiej części meczu.
Kotwica Kołobrzeg - Flota Świnoujście 5:0 (2:0)

1-0 14 '- Karol Zieliński
2-0 22' - Mateusz Wrzesień
3-0 68' - Michał Szubert
4-0 82' - Radosław Świątkowski
5-0 86' - Michał Szubert

Składy:

Kotwica: I połowa: Paweł Waśków, Witold Cichy, Jakub Poznański, Paweł Szutenberg, Tomasz Rydzak, Łukasz Kacprzycki (16' Błażej Nowak), Arkadiusz Lewiński, Bruno Żołądź, Mateusz Wrzesień, Maciej Horna, Karol Zieliński.
W II połowie grali też: Bartosz Marchewka, Wiktor Witt, Korneliusz Sochań, Radosław Strzelecki, Michał Szubert, Radosław Świątkowski, Michał Michurski, Szymon Popiołek, Bartosz Bartłomiejczyk

Flota: Łukasz Gądek (46' Grzegorz Hnat), Dawid Trafalski, Paweł Stankiewicz (46' Michał Wnuk), Piotr Wysocki, Tomasz Polarczyk, Mariusz Helt (70' Mateusz Kulpa, 80' Dawid Damazyn), Tomasz Maślak (66' Marcin Krzyżkowski, 77' Bartłomiej Szewczyk), Michał Nowak, Oskar Zięty (46' Daniel Raczkowski), Kamil Trzeciak, Łukasz Lipka (46' Radosław Stasiak, 81' Krzysztof Bątkowski)

Leśnik Manowo - Błękitni Stargard 2:4
Piotr Wojtasiak 15', Paweł Lisowski 38', Michał Magnuski 73', Robert Gajda 82'

Błękitni Stargard: Marek Ufnal - Franciszek Siwek, Arkadiusz Jasitczak, Tomasz Pustelnik, Grzegorz Szymusik, Maciej Więcek, Paweł Lisowski, Piotr Wojtasiak, Bartłomiej Zdunek, Bartosz Flis (46' Robert Gajda), Michał Magnuski.
źródło: własne/90minut.pl