Fatalny występ w Chwaszczynie
autor: PstrykGwardia Koszalin przegrała 1:5 w Chwaszczynie z miejscowym klubem sportowym. Po dwóch wygranych w poprzednim sezonie z zespołem z Powiatu kartuskiego przyszła porażka. Niestety bardzo wysoka.

Chwaszczynianie objęli prowadzenie w 20. minucie gry. Andrzej Budnik skapitulował po strzale Przemysława Dudy, najlepszego strzelca gospodarzy. Przed gwizdkiem sędziego kończącego pierwszą połowę tego spotkania podopieczni trenera Macieja Cieślika podwyższyli po bramce Michała Wiśniewskiego.
Gwardziści po przerwie tracili kolejne bramki. Tym razem bramkę dla miejscowego zespołu zdobył Roland Kazubowski. Po kilku minutach kontaktowego gola dla koszalinian zdobył Daniel Sidor. Można było sądzić, że to trafienie podniesie zespół trenera Drożdżala do walki. Niestety po raz kolejny na listę strzelców wpisał Michał Wiśniewski. Zwycięstwo 5:1 dla gospodarzy ustalił swoim trafieniem Arkadiusz Byczkowski. W następnej kolejce Gwardia w Drawsku Pomorskim zmierzy się z Drawą na zakończenie rundy jesiennej III Ligi Bałtyckiej.