Przerwali serię porażek
autor: AszefRezerwy Pogoni Szczecin przerwały passę czterech porażek z rzędu po niedzielnej wygranej 4:2 z Drawą Drawsko Pomorskie.

W spotkaniu tym trener Paweł Sikora miał do dyspozycji piłkarzy z pierwszego zespołu (Jakuba Słowika, Sebastiana Murawskiego, Sebastiana Rudola, Michała Walskiego i Patryka Małeckiego). W 10. minucie Sebastian Rudol po zderzeniu z zawodnikiem Portowców złamał kość jarzmową, a także uszkodził oczodół i zatoki. Piłkarza zabrała karetka, a zastąpił go Damian Kowalczyk. Szczecinianie dominowali na boisku podczas pierwszej połowy. Blisko pokonania Grzegorza Otockiego był Patryk Małecki, ale górą był bramkarz Drawy. Portowcy prowadzenie objęli dopiero w 45. minucie. Patryk Paczuk strzelając w długi róg bramki nie dał szans golkiperowi gości.
60. sekund po przerwie szczecinianie prowadzili 2:0. W szesnastce sfaulowany został Paczuk, a jedenastkę pewnie wykorzystał Michał Walski. Konrad Mularczyk 12. minut później zdobył kontaktową bramkę dla Drawy. W 79. minucie szczecinianie po kolejnym faulu polu karnym otrzymali szansę na podwyższenie wyniku. Tym razem do futbolówki podszedł Patryk Małecki i pewnym strzałem pokonał Grzegorza Otockiego. Podopieczni trenera Woźniaka mimo złego rezultatu spotkania nie poddali się. Siódmego gola na swoje konto zapisał Kacper Stukonis. Portowcy na sam koniec niedzielnego meczu ustalili wynik na 4:2. A trafienie na swoje konto zanotował Jakub Piotrowski . Cieszy ostateczny wynik spotkania i przerwanie serii czterech porażek z rzędu. W przyszłą sobotę rezerwy Pogoni udadzą się do Gdyni na pojedynek z Bałtykiem. Oby i z Trójmiasta przywieźli kolejne punkty.

1:0 - Patryk Paczuk 45'
2:0 - Michał Walski 46' (k)
2:1 - Konrad Mularczyk 68'
3:1 - Patryk Małecki 79' (k)
3:2 - Kacper Stukonis 88'
4:2 - Jakub Piotrowski 90'

Pogoń II: Jakub Słowik - Tomasz Borucki (Szymon Waleński 80'), Sebastian Murawski, Michał Stańczyk, Sebastian Rudol (Damian Kowalczyk 10') - Błażej Chouwer, Michał Walski, Jakub Piotrowski, Szymon Kapelusz (Oskar Fijałkowski 68'), Patryk Małecki - Patryk Paczuk (Alan Błajewski 88').
źródło: własne/pogonszczecin.pl