Gwardia zwycięska
autor: Krzysztof Cichomski - C80Gwardia Koszalin pokonała w sobotnim pojedynku Cartusię Kartuzy 3:0. Bramki dla gospodarzy zdobyli Brzeziański, Wąsowicz i Szałek (na zdjęciu).

Pierwsze minuty sobotnie potyczki należały do gości, bramkarz Gwardzistów został sprawdzony przez Adamkiewicza i Brzeskiego. W odpowiedzi na bramkę gości uderzył Szałek. W 34. minucie na boisku zameldował się Przemysław Brzeziański, który zmienił kontuzjowanego Daniela Wólkiewicza. To właśnie Brzeziański dał prowadzenie gospodarzom w 41. minucie. Wykorzystał on podanie Grzegorza Bryka.
W 60. minucie na bramkę Jajkowskiego groźnie strzelał Sidor, jednak golkiper gości nie dał się zaskoczyć. Najciekawsze dla zebranych na stadionie przy Fałata kibiców było ostatnie pięć minut meczu. Najpiękniejszą bramkę dla Gwardzistów zdobył Kacper Wąsowicz. Zawodnik gospodarzy golkipera gości pokonał dośrodkowaniem z prawej strony. A trzy minuty później wynik ustalił Michał Szałek. W następnej kolejce zespół prowadzony przez trenera Drożdżala uda się do Polic na pojedynek z Chemikiem.

Gwardia: P.Wójcik - Dondera, Wojciechowski, Szałek, Stańczyk (46. Sobiegraj) - Wólkiewicz (34. Brzeziański), Shinmura, Szymański (86. Bień), Sidor, Bryk (67. Wąsowicz) - Słowiński
źródło: własne/gwardia.koszalin.pl