piłka nożna / II liga
piłka nożna / II liga -
Pechowy remis Błękitnych
Błękitni Stargard Szczeciński zremisowali 3:3 w Zambrowie z Olimpią. Jest to bardzo pechowy remis, ponieważ do 71. minuty przyjezdni prowadzili 3:0.

Stargardzianie prowadzenie mogli objąć już w 6. minucie tego spotkania, Radosław Wiśniewski nie trafił jednak do bramki miejscowych. Najczęściej na bramkę gości strzelał Michał Twardowski. Goście wyszli na prowadzenie w 34. minucie. Podanie Wiśniewskiego wykorzystał Jakub Okuszko, który bez problemów pokonał Konckiego. Po pierwszej połowie zasłużenie prowadzili goście.
Zespół prowadzony przez trenera Kapuścińskiego 120. sekund po przerwie prowadził już 2:0. Tym razem Koncki skapitulował po strzale Radosława Wiśniewskiego. Wspomniany już Twardowski powinien zdobyć kontaktową bramkę w 69. minucie. Nie trafił on jednak do pustej bramki. Bez problemów za to do siatki Olimpii trafił Maciej Kazimierowicz. Można było sądzić, że już jest po meczu. Że stargardzianie w końcu zdobędą trzy punkty i opuszczą miejsce spadkowe...

Piłkarze z Zambrowa jednak zaczęli odrabiać starty. Michał Hryszko kilka minut po trafieniu przyjezdnych zdobył kontaktową bramkę. Gdy do końca spotkania pozostało dziesięć minut kolejną akcję przeprowadzili piłkarze prowadzeni przez Krzysztofa Zalewskiego. Tym razem Marka Ufnala pokonał Kamil Zapolnik. Bramka ta dała gospodarzom wiatr w żagle. Zespół grający przy ulicy Wyszyńskiego w 83. minucie doprowadził do remisu. Michał Twardowski doczekał się w tym pojedynku trafienia. Ostatnie minuty spotkania to ataki obu drużyn i próba zdobyć gola, dającego trzy punkty. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 3:3.

0:1 - Jakub Okuszko
0:2 - Radosław Wiśniewski
0:3 - Maciej Kazimierowicz
1:3 - Michał Hryszko
2:3 - Kamil Zapolnik
3:3 - Michał Twardowski

Olimpia: Bartosz Koncki - Mariusz Dzienis (64’ - Karol Buzun), Tomasz Porębski, Łukasz Piłatowski, Wojciech Dziemidowicz - Dominik Lemanek, Michał Kuczałek, Krystian Pomorski (60’ - Łukasz Grzybowski), Kamil Zapolnik, Przemysław Jastrzębski (65’- Michał Hryszko) - Michał Twardowski

Błękitni: Marek Ufnal - Franciszek Siwek, Maciej Liśkiewicz, Tomasz Pustelnik, Ariel Wawszczyk - Wojciech Fadecki, Patryk Baranowski, Bartosz Flis (56’- Maciej Kazimierowicz), Michał Magnuski (67’ - Sebastian Inczewski), Radosław Wiśniewski (72’ - Rafał Gutowski) - Jakub Okuszko (74’ - Patryk Bednarski)