piłka nożna / Juniorzy
piłka nożna / Juniorzy -
Błękitni rozbici w dwumeczu
autor: P. Skiba21 czerwca przy ul.Bandurskiego zostało rozegrane rewanżowe spotkanie między Stalą Szczecin a Błękitnymi Stargard.

Stawką spotkania był awans do ostatniej rundy barażowej o Wojewódzką Ligę Juniorów Starszych.W pierwszym spotkaniu w Stargardzie lepsza okazała się ekipa ze Szczecina wygrywając 1:2,tym razem inaczej nie było. W pierwszej połowie sytuacje do zdobycia bramki mieli zawodnicy z obu zespołów,ostatecznie do przerwy nie zobaczyliśmy bramek. Początek drugiej części spotkania to wyraźna przewaga gospodarzy czego efektem było zdobycie bramki na 1:0.
Bramkarz gości wypuścił z rąk piłkę,pierwszy dobiegł do niej zawodnik 'Stalówki' i został sfaulowany, arbiter spotkania bez wahania wskazał na 11 metr. Dość niepewnym strzałem bramkarza gości pokonał jeden z zawodników ze Szczecina i mieliśmy 1:0. Chwilę później stały fragment gry wykonywali gospodarze,po wrzutce z prawej strony boiska sprytem wykazał się zawodnik gospodarzy i ładnym strzałem głową pokonał bramkarza gości. Wynik do końca już nie uległ zmianie i zawodnicy gospodarzy po ostatnim gwizdku mogli fetować zwycięstwo i awans do kolejnej rundy barażowej. Stalówka w dwumeczu rozbiła drużynę Błękitnych 4:1.

Już w najbliższy czwartek 25 czerwca o godz 17:00 ekipa ze Szczecina uda się do Nowogardu, gdzie rozegrany zostanie mecz ostatniej rundy barażowej o awans do Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych a przeciwnikiem Stali dość nie spodziewanie będzie zespół Pomorzanina Sławoborze. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków do gorącego dopingu naszych zawodników w walce o WLJS!!!