Remis w sparingu Pogoni i KP
Wczoraj na stadionie przy ulicy Karłowicza Klub Piłkarski POLICE rozegrał mecz sparingowy w którym przeciwnikiem była Pogoń Szczecin.

Po pierwszej połowie Pogoń prowadziła 1:0. Gola dla Portowców zdobył Cezary Przewoźniak. Po przerwie zespół z Polic wyrównał, a wyrównującego gola zdobył Przemysław Ciołek.
KP POLICE: Gumowski - Brzeziński, Stachowicz, Kamrowski, Tuński, Grzebel, Żaczek, Muskała, Stefaniak, Wydurski, Ciołek

Ławka rezerwowych: Wiśniewski - Wójcik, Kowalczyk, Pachulski, Echaust A., Toboła, Wronka, Echaust M.

Pogoń Szczecin: Judkowiak - Walburg, Kiernacki, Dymek, Matlak, Rydzak, Biliński, Skórski, Przewoźniak, Parzy, Kowal

Ławka rezerwowych: Łapczyński - Paliwoda, Rawa, Wójtowicz, Niedźwiecki, Cebulski, Komar

Pogoda: słonecznie, 26 st. C

W 6 minucie spotkania obrona KP fauluje przed polem karnym, strzał z wolnego Radosława Bilińskiego przelatuje koło bramki, Marcin Gumowski spokojnie kontrolował lot piłki. Dwie minuty później następuje dośrodkowanie z głębi pola Gumowski wychodzi z bramki i główkuje na 17 metrze. Uprzedza tym Łukasza Skórskiego. W 8 minucie spotkania po raz kolejny pomocnicy Pogoni posyłają znakomitą piłkę za linię obrony i ponownie znakomicie zachował się Gumowski, który wyjściem z bramki uprzedził Marka Kowala. W 16 minucie spotkania Cezary Przewoźniak wychodzi z linii obrony, przyjmuje piłkę, po czym strzela z ostrego kąta, "Guma" pewnie broni. Dwie minuty później kolejny atak przeprowadza lewą stroną Skórski, wbiega w pole karne po czym oddaje strzał na bramkę, piłka ląduje na bocznej siatce. W 22 minucie Marcin Dymek dośrodkował do Marka Kowala, zawodnika Pogoni wybiciem piłki na róg uprzedził Dawid Kamrowski. W 28 minucie spotkania po dośrodkowaniu z lewej strony piłkę w głąb pola piąstkuje Gumowski. Minutę później akcję po przeciwnej stronie boiska przeprowadził zespół z Polic. Po podaniu na dobieg do Grzegorza Grzebela minimalnie szybszy do piłki był Tomasz Judkowiak. W 36 minucie Cezary Przewoźniak otrzymuje piłkę przed polem karnym po czym spokojnie mimo prób interwencji obrońców KP wbiega w pole karne, zwodem mija Gumowskiego po czym strzałem do pustej bramki zdobywa gola. Dwie minuty później Przewoźniak miał kolejną okazję do podwyższenia wyniku, tym razem z ostrego kąta strzelił w boczną siatkę. Pięć minut przed końcem pierwszej połowy zawodnik KP silnie dośrodkował z prawej strony, Judkowiak nie opanował piłki i obrona Pogoni zmuszona zostaje do wybicia na róg.

W drugiej połowie mecz się wyrównał, oba zespoły miały mniej klarownych akcji. Piłkarze obu drużyn koncentrowali się na kontratakach które jednak nie stwarzały większego zagrożenia dla bramkarzy obu zespołów. Na przebieg drugiej połowy miał na pewno skład w jakim Pogoń rozegrała drugą połowę, w przerwie i pierwszych minutach drugiej odsłony boisko opuścili Grzegorz Matlak, Tomasz Parzy, Radosława Biliński oraz Marek Kowal. W 63 minucie po znakomitym przerzucie ponad obroną Pogoni do piłki doszedł Przemysław Ciołek, podbił piłkę ponad interweniującym Jakubem Łapaczyńskim (w przerwie zmienił Judkowiaka) po czym spokojnie umieścił ją w pustej bramce. Do końca spotkania oba zespoły usiłowały zdobyć gola z kontry, wynik meczu jednak nie uległ już zmianie.