Porażka w Prima Aprilis
autor: EBP Pogoń Szczecin Rezerwy Pogoni Szczecin przegrały swój środowy mecz z Kaszubią Kościerzyna 0:1.

Goście na prowadzenie w tym spotkaniu wyszli bardzo szybko bo już w 10 minucie spotkania. Wtedy to zawodnik przyjezdnych pokonał Dawida Kudłę. Warto zaznaczyć, że był to jedyny celny strzał kościerzynian w pierwszej połowie. Szczecinianie mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych mieli okazje do wyrównania. - Sądziłem, że po dość dobrej połowie, w drugiej będzie grało nam się lepiej z wiatrem. Jednak zabrakło doświadczenia. W naszych poczynaniach było widać nerwowość. Zamiast grać do nogi, posyłaliśmy piłki na wolne pole, gdzie przy takich warunkach nie miało to sensu. Jestem rozczarowany, bo zasłużyliśmy chociaż na punkt - powiedział dla pogonszczecin.pl Adam Gołubowski (na zdjęciu) trener Pogoni II.
W pierwszej połowie Michał Koj mógł zdobyć bramkę kontaktową. Kilka minut później defensor gości wybił strzał Marcina Listkowskiego. Sam na sam z golkiperem Kaszubii znalazł się Kajetan Pogorzelczyk, górą był jednak piłkarz z Kaszub.

Podczas drugiej części dzisiejszego meczu Portowcy tylko raz zagrozili defensywie rywali. Na sam koniec doprowadzić do remisu mógł Jakub Okuszko. Po raz koljeny górą był bramkarz przyjezdnych.

Wygrana rezerw Dumy Pomorza byłaby świetnym prezentem dla ich trenera, który 1 kwietnia obchodzi urodziny.

Pogoń Szczecin - Kaszubia Kościerzyna 0:1 (0:0)

Pogoń II: Kudła- Bednarski, Murawski, Koj, M.Czapliński - Galoch, Walski (60. Bartoszewicz), Obst, Pogorzelczyk (72. Maćkowski), Wojtkowski (Okuszko 60) - Listkowski (85. Krzywicki).
źródło: własne/pogonszczecin.pl