Tylko remis
autor: P. Smokowska/PogonSzczecin.pl Rezerwy Pogoni Szczecin zremisowały z GKS-em Przodkowo 2:2.

W sobotnim spotkaniu szczecinianie od początku spotkania starali się objąć prowadzenie. Swoje szanse na pokonanie bramkarza gości mieli Galoch, a następnie Kun. W pojedynku tym na boisku wyróżnili się piłkarze I zespołu Pogoni. Tuż przed przerwą Danielak miał szansę na otwarcie wyniku, ale piłka minęła słupek bramki. Co nie udało się miejscowym, wykorzystali goście. Przed przerwą Kudłę pokonał Marczak.
Po przerwie Portowcy przycisnęli rywali. Bardzo mocno na bramkę rywali uderzał Obst. Bramkarz z Przodkowa wybronił piłkę, a następnie przyjezdni ruszyli z kontratakiem. Na posterunku był jednak Kudła. Po chwili był już remis, a gola dającego wyrównanie zdobył Okuszko. 17 minut później podopieczni Adama Gołubowskiego objęli prowadzenie. Silny strzał Walskiego, futbolówka odbiła się od Danielaka i było 2:1. Rezerwy Pogoni mimo prowadzenie nie zaprzestali atakować. Zespół GKS-u nie złożył jednak broni. Na sam koniec sobotniego pojedynku Młyński zdobył bramkę i zapewnił gościom 1 punkt.