koszykówka / Pozostałe rozgrywki
koszykówka / Pozostałe rozgrywki -
Bez niespodzianki w Pile
Drugi etap rozgrywek dla młodych koszykarzy reprezentujących I LO im. St. Dubois w Koszalinie zaczął się tak jak cały poprzedni od wysokiej porażki. Scenariusz wczorajszego (14.02) spotkania w Pile przeciwko miejscowemu Basketowi był jak wiele innych w tym sezonie. KUKS przez pierwszą połowę jeszcze utrzymywał się w grze, ale już po przerwie wyraźnie odstawał od rywala. Gospodarze pewnie wygrali 79:55. Jedynymi graczami, którzy byli w stanie nawiązać walkę z rywalem byli Maciej Szewczyk zdobywca 20 pkt, 13 zbiórek, 3 bloki oraz Paweł Czubak 11 pkt. i 5 asyst.
Basket Piła - KUKS Koszalin 79:55 (15-11;22-22; 27-8; 15-14)

Basket: G. Przewoźniak 27 (15 zb., 8 as., 6x3, 5 przech., 2 bloki), P. Bielecki 10 (5 zb.), B. Lipiński 10, B. Rajewicz 8 (5 strat), P. Ludynia 8 (6 zb.), G. Jankowski 6 (7 zb.), T. Pochylski 4 (7 zb., 6 as.), M. Pasieka 3, K. Żebrowski 3, M. Uliczka 0, K. Gaweł 0

KUKS Koszalin: M. Szewczyk 20 (13 zb., 3 bloki), P. Czubak 11 (5 as.), R. Wudarski 8, O. Rybicki 7 (8 zb.), M. Dudek 5, R. Gibaszek 2, R. Łapczuk 2, D. Gawroński 0, D. Kropisz 0, P. Bakowicz 0 (5 strat),