Minimalna porażka z Błękitnymi
autor: tasiaW swoim czwartym meczu kontrolnym podopieczni trenera Tychowskiego przegrali na wyjeździe z drugoligowymi Błękitnymi Stargard 4:3 (2:2).

Bramki dla polickiego zespołu strzelili Szymon Kapelusz dwie oraz Bartosz Gołebiowski jedną. Dla Błękitnych trafiali Zieliński, Wiśniewski, Gutowski oraz Gajda. Kolejnym przeciwnikiem żółtozielonych będzie III ligowa Drawa Drawsko Pomorskie. Mecz zostanie rozegrany już w najbliższą sobotę o godzinie 13:00 na boisku z sztuczną nawierzchnią przy ul. Piaskowej.
Błękitni Stargard - Chemik Police 4:3(2:2)

4:3 - 80 min Radosław Wiśniewski

Chemik: Kosarzecki - Maśniak, Hajdukiewicz, Wiejkuć, Szewczykowski, Krawiec, Cierech, Ziółkowski, Chodorowski, Kapelusz, Gołębiowski

grali także: Cyruk, Gajdemski, Klimko, Głowacki

Błękitni: (I połowa) Bełtowski - Kosakiewicz, Pustelnik, Liśkiewicz, Poczobut, Więcek, Kotłowski, Wojtasiak, Zdunek, Gajda, Zieliński.

(II połowa) Bełtowski - Duda, Baranowski, Piskorz, Wawszczyk, Fadecki, Fijałkowski, Flis, Gutowski, Wiśniewski, Filipowicz.