pszczolek
piłka nożna / MALF
piłka nożna / MALF adriano2037 - 10.12.2014 22:12
Tym razem pogrom
autor: mcs.mrzezyno.plBardzo interesująco zapowiadał się ostatni pojedynek II kolejki Intermarche MALF. W meczu wieczoru spotkały się bowiem drużyny, które zagrały w Wielkim Finale IV edycji. Wtedy mecz zakończył się minimalnym zwycięstwem BURCO 2:1. W tej edycji Deweloperzy rozgromili przeciwnika aż 10:1.
W pierwszym meczu II kolejki naprzeciw siebie stanęły drużyny, które w inauguracyjnej kolejce doznały porażki. Agro - Pol i Galaktyczni ZDZ. Po pierwszej połowie na tablicy wyników widniał rezultat wysokiego prowadzenia Agro - Polu 4:1, którzy do tej rywalizacji przystąpili bez swojego najlepszego strzelca I kolejki - Tomasza Tomaszczenika. Mecz zakończył się ostatecznie zwycięstwem 5:2 dla Agro - Polu, ale należy zwrócić również uwagę na fakt, że w tym meczu pierwszego gola w historii MALF zdobyła zawodniczka - Aleksandra Rembiś.
Podrażniona porażką w I kolejce trzecia drużyna IV edycji czyli Hattrick PUB do kolejnego pojedynku przystąpiła z wielką mobilizacją. Na drodze do zwycięstwa w tym meczu stanęli im bowiem Portowcy. Już w pierwszej połowie dominacja Restauratorów była druzgocąca - prowadzili bowiem aż 6:1. Mecz zakończył się ostatecznie wysokim zwycięstwem Hattrick PUBU 10:4, ale najlepszym zawodnikiem meczu został wybrany zawodnik Portowców - Kamil Kopczyński, który w tej rywalizacji zdobył aż 4 bramki.

Plastpol Karlino odchodzi w zapomnienie i to nie za sprawą rezygnacji z gry w naszej lidze, ale z powodu zmiany nazwy na - Cieniasy Karlino. Styl i dobra passa pozostały. W meczu przeciwko Termexowi Mrówka pokazali, że wysokie zwycięstwo z Galaktycznymi ZDZ nie było przypadkowe. Po pierwszej połowie co prawda obie drużyny schodziły na przerwę przy stanie remisowym 2:2, ale w drugiej cześć gry zawodnicy z Karlina pokazali kawał dobrego futsalu wysoko wygrywając 8:2.

Zawodnicy SPNS powiedzieli po tym spotkaniu, że był to mecz „na przełamanie”. Czyżby? Już w pierwszym meczu udowodnili, że mogą powalczyć o najwyższe miejsca w tabeli, kiedy to przegrali minimalnie z Tunexem. W II kolejce gładko rozprawili się z SUS-em Travel pokonując ich 8:1.

Wielki Finał już w II kolejce? IV edycji tak, ale czy ta para zagra w ostatnim meczu V edycji? Obserwując ten pojedynek możemy mieć mieszane uczucia. Co prawda pierwsza połowa w wykonaniu BURCO i Tunexu Kołobrzeg była wyrównana, bojowa i ciekawa (1:0 dla BURCO), to w drugiej, oglądaliśmy strzelecki popis Deweloperów, którzy wygrali wysoko z wicemistrzem IV edycji 10:1. Nie możemy jednak wróżyć wyniku ligi po rozegraniu dwóch kolejek - liczymy na szybką rehabilitację zawodników z Kołobrzegu.
źródło: hala.mrzezyno.pl