piłka nożna / II liga
piłka nożna / II liga -
Remis na koniec
autor: jurgolRemisem 1:1 zakończyło się ostatnie w tym roku Kotwicy Kołobrzeg ze Stalą Mielec. Bramkę dla gospodarzy zdobył Tomasz Bejuk (na zdjęciu).

Podopieczni trenera Rzepki od początku zaatakowali. Starali się bardzo szybko zdobyć bramkę. Brakowało jednak wykończenia. W 6 minucie udało się pokonać Tomasza Liberę. Gospodarze na prowadzenie wyszli dzięki Tomaszowi Bejukowi. Kołobrzeżanie po tym fakcie starali się o kolejne gole, niestety nie udało im się. Po kwadransie spotkanie mielczanie wyrównali grę.
W 20 minucie bramka padła, zdobyli ją jednak goście, błąd Cebulskiego wykorzystał Rafał Jankowski. Rezultat spotkania nie zmienił się do końca pierwszej połowy.

W drugiej części pojedynku oba zespoły dążyły do wyjścia na prowadzenie. Żadna ze stron jednak nie potrafiła zagrozić bramce rywali. Podczas ostatnich dwóch kwadransów kibice nie zobaczyli ofensywnych akcji. Gra toczyła się w środku pola. Można było sądzić, że remis zadowala obie strony. Po 90 minut wynik był remisowy. Podopieczni trenera Rzepki po rozegraniu 19 spotkań w rundzie jesiennej zajmują 13 miejsce w II lidze, zapisali na swoim koncie 20 punktów.

Kotwica: 1. Patryk Kamola - 3. Kacper Chruściński, 18. Jakub Poznański, 20. Bartosz Soczyński, 11. Łukasz Cebulski (46, 19. Radosław Strzelecki) - 91. Konrad Mularczyk, 8. Michał Danilczyk, 32. Krzysztof Bułka (77, 77. Mateusz Świechowski), 17. Tomasz Bejuk, 7. Patryk Skórecki (65, 10. Tomasz Rydzak) - 99. Krzysztof Biegański.

Stal: 12. Tomasz Libera - 3. Mateusz Załucki, 5. Sebastian Duda, 14. Kamil Kościelny, 4. Andrij Nikanowycz - 13. Damian Bożek (75, 16. Kamil Partyka), 6. Sebastian Głaz, 17. Jakub Żubrowski, 7. Kamil Radulj, 15. Mateusz Cholewiak - 11. Rafał Jankowski (79, 9. Maciej Domański).

żółte kartki: Cebulski, Mularczyk, Danilczyk (Kotwica)- Głaz, Załucki, Jankowski (Stal)