Wygrana dała spokojną zimę?
autor: pogonszczecin.pl Na zakończenie rundy jesiennej w III Lidze Bałtyckiej rezerwy Pogoni Szczecin pokonały Rasel Dygowo 2:0. Bramki dla Portowców zdobyli Jakub Okuszko i Robert Obst (na zdjęciu).

Zwycięstwo dla szczecinian w dzisiejszym pojedynku było priorytetem. Dzięki niemu podopieczni trenera Gołubowskiego mogli opuścić strefę spadkową. W 3 minucie gospodarze prowadzili 1:0. Bramkę dla miejscowych z rzutu karnego próbował zdobyć Jakub Okuszko, jednak golkiper z Dygowa wybronił jego strzał. Na szczęście dobitka była już skuteczna.
Bramka zdobyta przez gospodarzy obudziła przyjezdnych. Dygowianie starali się odrobić straty. Tuż przed gwizdkiem na przerwę za faula na zawodniku gości wychodzącym na czystą pozycję czerwoną kartką ukarany został Michał Stańczyk.

W drugiej połowie raz przy piłce byli Portowcy raz zawodnicy przyjezdni. W 55 minucie było 2:0 dla Pogoni II. Robert Obst wykorzystał świetne podanie Okuszki. grając w przewadze piłkarze Rasela starali się zdobyć kontaktowego gola, ale im to się nie udało. Ostatecznie podopieczni Adama Gołubowskiego pokonali dygowian 2:0 i dzięki zwycięstwu opuścili strefę spadkową.
źródło: własne/pogonszczecin.pl