Dalej niepokonani
autor: chemikpolice.plPiłkarze Chemika Police zremisowali na wyjeździe z beniaminkiem III ligi GKS Przodkowo 0:0. Mimo kilku stworzonych przez nas zespół sytuacji nie udało się wygrać piątego z rzędu spotkania.
Pierwsza połowa sobotniego spotkania była bardzo wyrówna. Oba zespoły stworzyły sobie po dwie wyśmienite okazje do zdobycia bramki. Najpierw w 22 minucie spotkania po szybkiej kontrze swoją okazje mieli nasi zawodnicy. Niestety sytuacji sam na sam z Dyszkiewiczem nie wykorzystał Paweł Krawiec.
W odpowiedzi groźne uderzenie Gronowskiego minimalnie minęło bramkę Otockiego. Gospodarze w 34 minucie mogli wyjść na prowadzenie po nieporozumieniu naszych obrońców. Na szczęście sytuacje wyjściem uratował Otocki. Kolejną okazję na bramkę policzanie mieli w 38 minucie. Po faulu Łapigrowskiego na Kapeluszu z rzutu wolnego uderzał Krawiec. Niestety bardzo dobre uderzenie z 18 metrów naszego zawodnika obronił golkiper Przodkowa Dyszkiewicz.

Pierwsze piętnaście minut drugiej połowy to lekka przewaga GKS-u. Gospodarze byli częściej przy piłce jednak nie potrafili poważnie zagrozić bramce Otockiego. A gdy już dochodziło do stykowych sytuacji obrona żółtozielonych pewnie rozbijała lub blokowała próby beniaminka. Nasi zawodnicy w drugiej połowie ograniczyli się do gry z kontry. I tak po jednej z takich kontr powinni wyjść na prowadzenie. Kapelusz jak tyczki minął 3 obrońców huknął, ale na posterunku był Dyszkiewicz. W 68 minucie nasza drużyna zdobyła prawidłową bramkę, niestety pozycji spalonej dopatrzył się sędzia główny Martynowicz i nie uznał gola Szymona Kapelusza. Gospodarze najgroźniejszą sytuacje stworzyli sobie już w doliczonym czasie gry. W polu karnym do piłki doszedł Dałek balansem zgubił naszego obrońcę i uderzył. Na szczęście dla Chemików strzał zawodnika mimo doskonałej okazji poszybował ponad bramkę Otockiego. Chwilę później sędzia główny zakończył spotkanie i mecz zakończył się remisem. Policzanom do końca rundy pozostał jeszcze jedno spotkanie. Za tydzień na własnym boisku zmierzą się z kolejnym beniaminkiem KS Chwaszczyno. Już teraz zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków Chemika na to spotkanie.

Chemik: Otocki - Szewczykowski, Domin, Hajdukiewicz, Maśniak, Sowała(89' Antczak), Odlanicki-Poczobut, Krawiec(89' Wera), Andrzejewski, Cyruk(85' Perske), Kapelusz(70' Głowacki)

GKS: Dyszkiewicz - Łapigrowski, S.Frankowski(76' Nawrocki) , Krysiński, Duszkiewicz, Pięta, M.Frankowski(76' Młyński), Kołodziejski, Gronowski(58' Dałek), Barzowski, Kwaśnik

Kartki: Hajdukiewicz, Domin - Chemik, Gronowski - Przodkowo
Widzów: około 30
Pogoda: Zachmurzenie 6 St.C
Sędziowie: Andrzej Martynowicz - Artur Smolnik, Grzegorz Prostak (Zachodniopomorski ZPN)