ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
piłka nożna / IV liga
piłka nożna / IV liga arbiter78 - 03.10.2014 19:55
Wyznaczono pary następnych rund
Wydział Gier i Ewidencji ZZPN wyznaczył pary IV Rundy Pucharu Polski ZZPN - regionu szczecińskiego oraz drabinki 1/8 i 1/4 PP.
Termin rozegrania spotkań IV rundy - 30.11.2014 r. (niedziela) godz. 13:00.
Dopuszcza się możliwość rozegrania spotkań w dniu 29.11.2014 za zgodą przeciwnika.

1. Salos Szczecin - Vineta Wolin
2. Jantar Dziwnów - Gryf Kamień Pomorski
3. Ogniwo Babinek - Osadnik Myślibórz
4. Czarni Lubanowo - Kluczevia Stargard Szcz.
5. Hanza Goleniów - Energetyk Gryfino
6. Rolpol Chlebowo - Sarmata Dobra
7. Intermarche-Rega Trzebiatów - Polonia Płoty
8. Błękit Pniewo - Ina Goleniów
9. Sparta Węgorzyno - Ina Ińsko
10. Stal Lipiany - Odra Chojna
11. Piast Karsko - Kłos Pełczyce
12. Chemik II Police - Arkonia Szczecin
13. Zorza Dobrzany - Hutnik Szczecin
14. wolny los Dąb Dębno

Drabinka (zestaw par) 1/8 i 1/4 Pucharu Polski ZZPN - region szczeciński.
1/8 PP ZZPN - region szczeciński
1. Zwycięzca pary nr.1 IV rundy - Zwycięzca pary nr.2 IV rundy
2. Zwycięzca pary nr.3 IV rundy - Zwycięzca pary nr.4 IV rundy
3. Zwycięzca pary nr.5 IV rundy - Zwycięzca pary nr.6 V rundy
4. Zwycięzca pary nr.7 IV rundy - Zwycięzca pary nr.8 IV rundy
5. Zwycięzca pary nr.9 IV rundy - Zwycięzca pary nr.10 IV rundy
6. Zwycięzca pary nr.11 IV rundy - Chemik Police
7. Zwycięzca pary nr.12 IV rundy - Zwycięzca pary nr.13 IV rundy
8. Dąb Dębno - Pogoń II Szczecin

Gospodarzami spotkań 1/8 PP ZZPN - region szczeciński będą zespoły z niższych klas
rozgrywkowych, w przypadku zespołów z tej samej klasy rozgrywkowej, WGiE wylosuje gospodarza spotkania.

1/4 PP ZZPN - region szczeciński
1. Zwycięzca pary nr.1 z 1/8 - Zwycięzca pary nr.2 z 1/8
2. Zwycięzca pary nr.3 z 1/8 - Zwycięzca pary nr.4 z 1/8
3. Zwycięzca pary nr.5 z 1/8 - Zwycięzca pary nr.6 z 1/8
4. Zwycięzca pary nr.7 z 1/8 - Zwycięzca pary nr.8 z 1/8

Gospodarzami spotkań 1/4 PP ZZPN - region szczeciński będą zespoły z niższych klas
rozgrywkowych, w przypadku zespołów z tej samej klasy rozgrywkowej, WGiE wylosuje gospodarza spotkania.

Wszystkie wyniki i pary IV Rundy
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
22 » Błękitni bez trenera. K »
8 » Majewski pilkarzem Pogo »
7 » Klub zakończył współpra »
3 » Soufian Benyamina piłka »
3 » Pogoń rozpoczęła współp »
3 » Kapuściński od lipca tr »
3 » Trudne rozmowy z Podbes »
3 » Malec rozpocznie trenin »
3 » Zvonimir Kožulj Portowc »
2 » Bednarek: Nasze progi s »
mecze:
54 » Świt Barnimie-Iskra Pom »
46 » Orzeł Wałcz-Lech Czapli »
42 » Syrena-Grot Rymań-Arkad »
40 » Orkan Dalewo-Dąb Dębice
36 » Orzeł Bierzwnik-Ina Nad »
34 » Saturn Mielno-Pogoń Poł »
34 » Intermarche-Rega Trzebi »
31 » Jeziorak Szczecin-Vinet »
31 » Korona Człopa-Olimp Zło »
27 » Myśla Dargomyśl-Gavia C »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1080
statystyki portalu
• drużyn: 2714
• imprez: 106521
• newsów: 69255
• użytkowników: 67643
• komentarzy: 1047021
• zdjęć: 742627
• relacji: 36662
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies