ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
piłka nożna / IV liga
piłka nożna / IV liga arbiter78 - 03.10.2014 19:55
Wyznaczono pary następnych rund
Wydział Gier i Ewidencji ZZPN wyznaczył pary IV Rundy Pucharu Polski ZZPN - regionu szczecińskiego oraz drabinki 1/8 i 1/4 PP.
Termin rozegrania spotkań IV rundy - 30.11.2014 r. (niedziela) godz. 13:00.
Dopuszcza się możliwość rozegrania spotkań w dniu 29.11.2014 za zgodą przeciwnika.

1. Salos Szczecin - Vineta Wolin
2. Jantar Dziwnów - Gryf Kamień Pomorski
3. Ogniwo Babinek - Osadnik Myślibórz
4. Czarni Lubanowo - Kluczevia Stargard Szcz.
5. Hanza Goleniów - Energetyk Gryfino
6. Rolpol Chlebowo - Sarmata Dobra
7. Intermarche-Rega Trzebiatów - Polonia Płoty
8. Błękit Pniewo - Ina Goleniów
9. Sparta Węgorzyno - Ina Ińsko
10. Stal Lipiany - Odra Chojna
11. Piast Karsko - Kłos Pełczyce
12. Chemik II Police - Arkonia Szczecin
13. Zorza Dobrzany - Hutnik Szczecin
14. wolny los Dąb Dębno

Drabinka (zestaw par) 1/8 i 1/4 Pucharu Polski ZZPN - region szczeciński.
1/8 PP ZZPN - region szczeciński
1. Zwycięzca pary nr.1 IV rundy - Zwycięzca pary nr.2 IV rundy
2. Zwycięzca pary nr.3 IV rundy - Zwycięzca pary nr.4 IV rundy
3. Zwycięzca pary nr.5 IV rundy - Zwycięzca pary nr.6 V rundy
4. Zwycięzca pary nr.7 IV rundy - Zwycięzca pary nr.8 IV rundy
5. Zwycięzca pary nr.9 IV rundy - Zwycięzca pary nr.10 IV rundy
6. Zwycięzca pary nr.11 IV rundy - Chemik Police
7. Zwycięzca pary nr.12 IV rundy - Zwycięzca pary nr.13 IV rundy
8. Dąb Dębno - Pogoń II Szczecin

Gospodarzami spotkań 1/8 PP ZZPN - region szczeciński będą zespoły z niższych klas
rozgrywkowych, w przypadku zespołów z tej samej klasy rozgrywkowej, WGiE wylosuje gospodarza spotkania.

1/4 PP ZZPN - region szczeciński
1. Zwycięzca pary nr.1 z 1/8 - Zwycięzca pary nr.2 z 1/8
2. Zwycięzca pary nr.3 z 1/8 - Zwycięzca pary nr.4 z 1/8
3. Zwycięzca pary nr.5 z 1/8 - Zwycięzca pary nr.6 z 1/8
4. Zwycięzca pary nr.7 z 1/8 - Zwycięzca pary nr.8 z 1/8

Gospodarzami spotkań 1/4 PP ZZPN - region szczeciński będą zespoły z niższych klas
rozgrywkowych, w przypadku zespołów z tej samej klasy rozgrywkowej, WGiE wylosuje gospodarza spotkania.

Wszystkie wyniki i pary IV Rundy
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni luty 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
dzisiejsze newsy
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
siatkówka/Ekstraklasa mężczyzn: 1
 
top komentarze
newsy:
4 » Jaroch wypożyczony do B »
2 » Sparingpartner poszukiw »
2 » Komarex poszukuje przec »
2 » Pionier Zwierzyn Poszuk »
2 » Zawodnicy poszukiwani
1 » Nowy rywal poszukiwany
1 » Zwycięstwo Ennaoui
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
33 » Lech Poznań-Pogoń Szcze »
24 » Pogoń Szczecin-Wisła Pł »
7 » V Turniej Halowej Piłki »
3 » Dynamo Kazań-Chemik Pol »
2 » Trefl Sopot-AZS Koszali »
2 » Vielgovia Szczecin-Dąbr »
2 » Stal Lipiany-Wicher Prz »
2 » GKS Przodkowo-Świt Szcz »
2 » Błękitni Stargard-Gward »
2 » Ruch Chorzów-Energa AZS »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 403
statystyki portalu
• drużyn: 2698
• imprez: 103598
• newsów: 68212
• użytkowników: 67288
• komentarzy: 1033809
• zdjęć: 726750
• relacji: 36086
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies