Porażka w Gdyni
autor: C80Niestety nie udała się wyprawa żółtozielonych do Gdyni na mecz z rezerwami Arki. Zawodnicy Chemika Police przegrali z Arką II Gdynia 0:2.
Niedzielne spotkanie dla piłkarzy Chemika rozpoczęło się fatalnie, bo już od 5 minuty przegrywali. Po błędzie Adama Wiejkucia bramkę dla Arki zdobył Wojowski. Policzanie jeszcze nie otrząsnęli się z straty pierwszej bramki, a mogli przegrywać 0:2, ale doskonałej sytuacji w 8 minucie nie wykorzystał Szubert. Zespół Chemika próbował odrabiać straty jednak próby Pawłów Krawca, Cierecha oraz Kapelusza nie znalazły drogi do bramki Arki.
Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Dalej dominującą stroną w meczu były rezerwy Arki. Policzanie najlepszej okazji nie wykorzystali w 70 minucie spotkania. Wtedy to po szybkiej kontrze doskonałej okazji nie wykorzystał Łukasz Cyruk. W 79 minucie zrobiło się 2:0 dla Arki i praktycznie było już po meczu. Do podania z głębi pola doszedł jeden z napastników Arki minął bramkarza i spokojnie umieścił piłkę w siatce. Przyjezdni do końca próbowali zdobyć choćby bramkę kontaktową niestety brakowało skuteczności i tak ostatecznie policzanie przegrali z Arką II 0:2. Kolejnym przeciwnikiem Chemika będzie Cartusia Kartuzy. Mecz ten zostanie rozegrany 20 września o godzinie 13:00 w Policach.

Chemik: Otocki - Szewczykowski, Hajdukiewicz, Wiejkuć, Sowała, Cierech (71’ Zwoliński), Cyruk (88’ Maśniak), Krawiec (61’ Klimczak), Domin, Chodorowski (76’ Wahidi), Kapelusz

Arka II: Kędra - Sulewski, Alan (86’ R.Robakowski), Szur, Stolc - Mosiejko, Gałecki - Brzuzy, Koziara (79’ F.Patok), Wojowski (54’ Bach) - Szubert (54’ Wardziński)