Bramka Trzebiatowskiego dała 3 punkty
autor: Bałtyk KoszalinPiłkarze Drawy Drawsko Pomorskie pokonali w Kartuzach Cartusię 1:0. Bramkę dla przyjezdnych zdobył Mateusz Trzebiatowski. (na zdjęciu)

Od początku sobotniego spotkania przewagę osiągnęli goście. Brakowało jednak sytuacji do objęcia prowadzenia. W 30 minucie na bramkę kartuzian strzelał Gałocha, jego uderzenie wybronił jednak Wenta. Gospodarze starali się kontratakować, jednak defensywa zespołu prowadzonego przez trenera Woźniaka spisywała się bardzo dobrze. Po 45 minutach był remis 0:0.
Druga część spotkania przebiegało pod dyktando drawszczan. Co trochę przyjezdni znajdowali się pod bramką gospodarzy. Bielecki mógł dać prowadzenie, ponownie na posterunku był Wenta. Piłkarze Cartusii mieli szansę na objęcie prowadzenie, jednak w sytuacji sam na sam napastnik z Kartuz nie trafił. W 84 minucie miała miejsce kluczowa dla meczu akcja. Trzebiatowski strzelał z 18 metrów i pokonał golkipera niebiesko-biało-czarnych. Do końca meczu wynik nie zmienił się i piłkarze z Drawska wygrali na Kaszubach.

0-1 - Trzebiatowski 84'

Cartusia: Wenta- Kieruzel, Karasiński, Skowroński, Wiech- Hejden (55’ Przybylski), Rzepnikowski, Brzeski, Rychłowski, Wenta Sz., (55’ Gorczyca)- Piątkowski

Drawa: Kaczmarczyk - Jankowski, Bielecki, Jeż, Wyganowski, Stukonis, Hermanowicz, Szymański, Galoch, Magnuski, Brzeziański.