Rezerwy Pogoni w końcu zwycięskie
Rezerwy Pogoni Szczecin pokonały Gwardię Koszalin 1:0. Była to pierwsza wygrana szczecinian od trzech kolejek.

W pierwszej części sobotniego pojedynku bramkarze obu zespołów nie mieli okazji do wykazania się, brakowało sytuacji podbramkowych. Wyjątkiem było dośrodkowanie Daniela Jałoszyńskiego, które na bramkę dla Portowców zamienił Andrzej Kotłowski. Poza tym podopieczni Adama Gołubowskiego nie zagrozili przyjezdnym. Bardzo aktywny w tej części meczu był Walski. Brakowało jednak wykończenia jego akcji.

Drugie 45 minut w wykonaniu rezerwistów było lepsze. Trzy bramki mógł zdobyć Jakub Bąk, ale na posterunku był golkiper Gwardii. Od początku II połowy szczecinianie rzucili się do ataku. Portowcy mieli szanse na podwyższenie wyniku, rzut wolny z linii pola karnego wykonywał Walski. Futbolówka po tym jak otarła się o mur minęła słupek bramki gości. Gwardziści mogli doprowadzić do remisu, Kudłę pokonać mógł Ginter. Na posterunku był bramkarz rezerw Pogoni.

Ostatecznie zespół prowadzony przez Adama Gołubowskiego wygrał 1:0 i po trzech porażkach zwyciężył, a Gwardia Koszalin przegrała trzeci mecz z rzędu.
źródło: pogonszczecin.pl/własne