piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa -
Wygrana Sokoła na inaugurację
autor: Blacha24Wysokim zwycięstwem Sokoła, bo aż 7:1 zakończył się pierwszy mecz sezonu 2014/2015 pomiędzy Sokołem Suliszewo, a zespołem LKS Karsibór.

Spotkanie rozpoczęło się niestety tak jak większość w poprzednim sezonie - sporo nieporozumień, brak wykończenia i prowadzenie przeciwnika. Pierwszą bramkę w tym spotkaniu strzelili goście w 22. minucie po błędzie naszych obrońców. Niespełna dziesięć minut później do wyrównania doprowadził Mateusz Zwindowski po dośrodkowaniu Marcina Jakubowskiego.
Po zdobyciu wyrównującej bramki ataki Sokoła się nasilały, lecz nie udało się wyjść na prowadzenie przed przerwą. Warte zaznaczenia jest to, że gracze z Karsiboru w pierwszej odsłonie oddali jeden strzał - był to strzał celny dający bramkę. Po zmianie stron błyskawicznie prowadzenie objęli gospodarze tego spotkania dzięki bramce Michała Reczulskiego w 46. minucie po podaniu Marcina Jakubowskiego. Gdy goście jeszcze nie pozbierali się po ciosie dającym wynik 2:1, kolejny, 'nokautujący' wyprowadził znów Mateusz Zwindowski, któremu asystował Dawid Dudzik. Po strzeleniu dwóch bramek szybko po wznowieniu gry po przerwie LKS Karsibór nie potrafił już poważnie zagrozić bramce strzeżonej przez Łukasza Kota. W 66. minucie swojego pierwszego hat-tricka w karierze po podaniu od Mateusza Terefeńko skompletował dobrze grający tego dnia 'Zwinda'. Gościom w tym momencie prócz umiejętności zaczęło brakować również chęci do gry, a Sokół był cały czas w natarciu co skutkowało kolejnymi bramkami. w 70. minucie prowadzenie podwyższył Marcin Jakubowski po podaniu Michała Reczulskiego, który w 87. minucie strzlił swoją drugą bramkę w tym spotkaniu wykorzystując podanie Mateusza Zwindowskiego. Niedzielne strzelanie zakończył w 90. minucie Mateusz Terefeńko, któremu asystował znów 'Zwinda'. Wynik spotkania 7:1.

Do objęcia fotelu lidera po pierwszej kolejce zabrakło nam jednej bramki, gdyż Grom Szwecja rozGROMił Znicz Dzikowo 7:0, za tydzień czeka nas ciężki mecz wyjazdowy, w którym przyjdzie nam zmierzyć się z ekipą Wspólnych Różewo.
My ze swojej strony serdecznie dziękujemy kibicom przybyłym na to spotkanie mimo niesprzyjającej aury. Dziękujemy !

Sokół Suliszewo 7:1 (1:1) LKS Karsibór
30' Mateusz Zwindowski
46' Michał Reczulski
48' Mateusz Zwindowski
66' Mateusz Zwindowski
70' Marcin Jakubowski
87' Michał Reczulski
90' Mateusz Terefeńko