Wygrana w Policach
autor: R. Machowicz W piątkowe popołudnie Gwardia Koszalin wygrała w Policach z Chemikiem 3:0.

Była to pierwsza wygrana Gwardzistów przy Siedleckiej podczas rozgrywek III Ligi Bałtyckiej. Bramki dla przyjezdnych zdobyli Daniel Wojciechowski oraz dwie Ryuki Kozawa (na zdjęciu). Początek spotkania należał do policzan, którzy zaatakowali i defensywa gości miała wiele pracy. Przyjezdni byli groźni jedynie przy stałych fragmentach. Chemik mógł prowadzić po strzale Bartosza Gołębiowskiego, futbolówka minęła jednak światło bramki o kilka centymetrów.
Po pierwszej połowie rezultat piątkowego spotkania był bezbramkowy. Gwardziści w 57 minucie objęli prowadzenie. W polu karnym faulowany był Łukasz Wiśniewski i sędzia wskazał na szesnasty metr. Rzut karny pewnie wykorzystał Daniel Wojciechowski. Po kilku minutach policzanie grali w dziesięciu, czerwoną kartką za brutalny faul ukarany został Łukasz Cyruk.

Dzięki osłabieniu miejscowych podopieczni trenera Żakiety kontrolowali przebieg spotkania. W 79 minucie koszalinianie prowadzili już 2:0. Dośrodkowanie Norberta Dondery wykorzystał Ryuki Kozawa. 9 minut później gola zdobył ponownie Ryuki Kozawa. Wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Danielu Wojciechowskim.

Po 90 minutach Gwardia Koszalin pokonała Chemika Police 3:0. Była to pierwsza wygrana Gwardzistów przy Siedleckiej podczas rozgrywek III Ligi Bałtyckiej.