Puchar Polski KOZPN dla Kotwicy
autor: UltrasGryfinoGwardii Koszalin nie udało się wywalczyć Pucharu Polski edycji Koszalińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Koszalinianie przegrali 0:2 z Kotwicą. Mecz rozgrywany był na stadionie lidera trzeciej ligi. W pierwszych minutach środowej rywalizacji oba zespoły narzuciły szybkie tempo. Na bramkę Kalkowskiego uderzył Danilczyk, na szczęście piłkę wybił golkiper gości. Krymowskiego pokonać próbował pokonać Słowiński, jednak na posterunku był bramkarz miejscowych.
W 22 minucie Kotwica powinna prowadzić 1:0, sam na sam przed Fabiańskim znalazł się Bejuk. Posłał on jednak piłkę obok słupka. Dwie minuty później w takiej samej sytuacji znalazł się Skórecki, który pokonał bramkarza Gwardii i było 1:0.

Po 30 minutach w bramce miejscowych kontuzjowanego Krymowskiego zastąpił Szybka. W 38 minucie Daniel Wojciechowski posłał piłkę do siatki, jednak arbiter nie uznał tego gola. W 41 minucie Skórecki podwyższył prowadzenie Kotwicy na 2:0.

Od początku drugiej połowy do ataku ruszyli piłkarze z Koszalina. Głównym reżyserem ofensywy był Słowiński. Niestety jego strzały nie przyniosły bramki. Z dystansu na bramkę Szybki uderzali Junpei Shinmura i Damian Miętek. Swoją szansę mieli także Szymański i Sobieraj. Kołobrzeżanie zaś wyprowadzali szybkie kontry. Ostatecznie Puchar Polski edycji Koszalińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej wygrała Kotwica Kołobrzeg.