Rezerwy Pogoni zremisowały z Gwardią
autor: AszefRezerwy Pogoni Szczecin zremisowały z Gwardią Koszalin 1:1. Gwardia zgodnie z oczekiwaniami, nastawiona była defensywnie. Nierzadko wszyscy jej piłkarze znajdowali się na własnej połowie, gdy rezerwy rozgrywały piłkę. Przez długi czas podopieczni Adam Gołubowskiego nie potrafili przebić się przez skomasowaną defensywę koszalinian. Na pierwszy celny strzał trzeba było czekać do 30. minuty i to goście zdecydowanie zaatakowali. Uderzenie na rzut rożny sparował Krysian Rudnicki.
Zresztą podobnie jak chwilę później, kiedy piłkę pod nogami przepuścił jeden ze stoperów i w dogodnej sytuacji znalazł się napastnik przyjezdnych. Portowcy skutecznie odgryźli się w 43. minucie. Szybko wykonali rzut wolny. Piłka powędrowała w pole karne, a bez przyjęcia uderzył ją Jakub Okuszko. Silny strzał „nożycami” zaskoczył bramkarza.W drugiej połowie obraz gry delikatnie się zmienił. Przyjezdni dążyli do wyrównania, ale klarownych sytuacji brakowało. W 60. minucie zawodnicy Gwardii egzekwowali rzut wolny z bocznego sektora boiska. Po dokładnym dośrodkowaniu i celnej główce goście doprowadzili do remisu. Chwilę później w podobnej sytuacji za lekko uderzał Szymon Kapelusz. Wynik nie uległ zmianie.

[b]Pogoń II Szczecin - Gwardia Koszalin 1:1 (1:0)