piłka nożna / Kobiety
piłka nożna / Kobiety -
Trzy punkty na inaugurację
autor: paulinusPiłkarki Olimpii Szczecin dobrze rozpoczęły wiosenne rozgrywki. Na własnym boisku w meczu inaugurującym rundę rewanżową podopieczne Natalii Niewolnej pokonały Polonię Poznań 3:0 i umocniły się na pozycji lidera I ligi grupy Północnej.
Szczecinianki wynik spotkania otworzyły już po niespełna dziesięciu minutach gry a na listę strzelczyń wpisała się Anita Janik. Olimpijka musiała w drugiej połowie opuścić boisko po starciu z jedną z poznanianek. - Kolano jest mocno stłuczone, ale myślę, że za kilka dni wszystko będzie w porządku. - powiedziała.
Pięć minut przed gwizdkiem kończącym pierwszą odsłonę gry indywidualną akcję Natalii Niewolnej wykończyła Joanna Tokarska, która skierowała futbolówkę do bramki po tym jak niefortunnie wybiła ją wprost pod jej nogi golkiperka z Poznania i szczecinianki mogły cieszyć się z drugiego trafienia.

Po zmianie stron na boisku było sporo nerwowości i pretensji do sędziujących spotkanie pań, zarówno z jednej jak i drugiej strony. Polonia nie zamierzała się poddać, ale mimo kilku dobrych sytuacji poznanianki nie potrafiły pokonać Watychowicz. W 81 minucie kropkę nad 'i' postawiła Justyna Siwek (na zdj.). Reprezentantka Polski Niesłyszących ładnym strzałem pokonała Dewicką.