piłka nożna / Ekstraklasa -
Występ Robaka w San Marino
autor: W. Borzym Napastnik Pogoni Szczecin, Marcin Robak, wystąpił w spotkaniu reprezentacji Polski z San Marino. Mecz zakończył się zwycięstwem Polaków 5:1 (3:1). Snajper Pogoni na boisku pojawił się w drugiej połowie meczu. W 55 minucie gry Marcin Robak zmienił Pawła Brożka. Napastnik nie zdołał zdobyć gola, a w końcówce meczu obejrzał żółtą kartkę.
We wtorkowym spotkaniu wystąpili także Piotr Celeban oraz Grzegorz Krychowiak. Wychowanek Pogoni Szczecin rozegrał cały mecz, natomiast wychowanek Orła Mrzeżyno na placu gry przebywał do 79 minuty.

San Marino - Polska 1:5 (1:3)
Alessandro Della Valle 22' - Piotr Zieliński 10', 66', Jakub Błaszczykowski 23', Waldemar Sobota 34', Adrian Mierzejewski 75'

San Marino: 1. Aldo Simoncini - 2. Lorenzo Buscarini, 4. Fabio Vitaioli, 5. Alessandro Della Valle, 6. Gianluca Bollini, 3. Mirko Palazzi (69' 16. Enrico Cibelli) - 7. Matteo Vitaioli, 8. Pietro Calzolari, 9. Alex Gasperoni (42' 15. Michele Cervellini), 11. Danilo Rinaldi (80' 14. Alessandro Bianchi) - 10. Andy Selva

Polska: 1. Artur Boruc - 19. Piotr Celeban, 3. Artur Jędrzejczyk, 17. Bartosz Salamon, 2. Sebastian Boenisch - 16. Jakub Błaszczykowski (72, 18. Adrian Mierzejewski), 8. Grzegorz Krychowiak (79' 13. Paweł Wszołek), 11. Mateusz Klich, 10. Piotr Zieliński, 5. Waldemar Sobota - 20. Paweł Brożek (55' 14. Marcin Robak)