Porażka na zakończenie sezonu
Na trzech zatrzymała się liczba kolejnych zwycięstw Kotwicy Kołobrzeg. Czarodzieje z wydm w ostatnim swoim meczu sezonu przegrali w Tarnobrzegu 76:83 z Siarką Jezioro i zakończyli fatalny sezon jako najgorsza drużyna Polskiej Ligi Koszykówki. Ostatnie wygrane prawiły nieco statystki, ale nie zmieniły faktu, że gdyby możliwy był spadek z PLK, to Kołobrzeżanie na to miano zasłużyli najbardziej bowiem notowali serię ośmiu porażek z rzędu, odnieśli tylko jedną wygraną poza parkietem przeciwnika. W wielu pojedynkach cechował ich brak ambicji, woli walki, zaciętości sportowej i niestety brak odpowiednich umiejętności koszykarskich adekwatnych do poziomu najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce, która notabene nie należy do silnych w Europie.

Lepiej spotkanie rozpoczęli goście z Kołobrzegu, którzy po upływie pierwszych pięciu minut prowadzili trzynaście do ośmiu z czego większość zdobyła para Mosley - Brown. Gospodarze jednak uporządkowali swoją grę, wsparcie dostał Nicchaeus Doaks (10 pkt.) i to ostatecznie oni wygrali pierwszą ćwiartkę 20:19. W drugiej kwarcie większa ilość rzutów wolnych a także celne rzuty zza linii 6,75m (dwa Corey Jeffersona) przyczyniły się do tego, że ten fragment należał do Kotwicy, która do przerwy prowadziła czterema oczkami.

Po zmianie stron długo nic się nie zmieniało. Czarodzieje z wydm mięli kilka punktów przewagi jednak w ostatnich trzech minutach trzeciej kwarty gospodarze objęli prowadzenie i wydawało się, że z dwupunktowym prowadzeniem wyjdą na ostatnią cześć pojedynku. Rzut Jessiego Sappa wraz z końcową syreną wyrównał stan pojedynku po 61.

W ostatniej kwarcie w końcowych minutach lepiej zaprezentowali się gospodarze. Czarodzieje z Wydm jeszcze na trzy i pół minuty przed końcem prowadzili czterema punktami, ale później już tylko praktycznie przyglądali się jak Nicchaeus Doaks i spółka rzucają trzynaście punktów z rzędu przechylając szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Siarka Jezioro Tarnobrzeg - Kotwica Kołobrzeg 83:76 (20:19, 19:24, 22:18, 22:15)

Siarka Jezioro: Doaks 28 (8 zb.), Dłoniak 20, Alexander 11, Przybyszewski 9 (10 zb.), Long 7, Tiller 4, Wall 2, Krajniewski 2, Patoka 0.

Kotwica: Mosley 19 (7 zb.), Jefferson 13, Sapp 10, Rajewicz 8, Djuric 7, Brown 7, Zyskowski 6, Walker 4, Wichniarz 2, Żółnierczuk 0.