siatkówka / Siatkarze dla Hospicjum
siatkówka / Siatkarze dla Hospicjum -
AUTO Volley Cup za nami
autor: sohoSukcesem zakończył się pierwszy turniej salonów samochodowych AUTO Volley Cup 2013, który został rozegrany 24 marca w hali sportowej Zespołu Szkół Towarzystwa Salezjańskiego. Frekwencja dopisała - wszyscy bawili się świetnie. Dzięki uczestnikom turnieju udało się zebrać 5000 złotych.
Zespoły uczestniczące w turnieju zostały podzielone na dwie grupy i w nich zostały rozegrane mecze eliminacyjne. Później dwa najlepsze zespoły z każdej z grup oraz trzeci z najkorzystniejszym stosunkiem setów przechodził do dużego finału. Mały finał rozgrywały zespoły, które ukończyły eliminacje na miejscach 6-10.
Zwycięzcą pierwszej edycji turnieju w dużym finale została drużyna Mojsiuk Mercedes. Miejsce drugie przypadło zespołowi Format. Na miejscu trzecim uplasował się Renault Radex.

Zwycięzcą małego finału została drużyna Citroen Drewnikowski - kolejne miejsca przypadły Peugeotowi Drewnikowski oraz Auto TU

5. Nissan Polmotor

Tak naprawdę największym zwycięzcą pierwszej edycji turnieju AUTO Volley Cup byli podopieczni Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych. Dzięki hojności w/w firm zaangażowanych w ten projekt udało się zebrać niebagatelną jak na amatorski turniej kwotę 5000zł.

Podziękowania należą się również dyrekcji Zespołu Szkół Towarzystwa Salezjańskiego za udostępnienie hali sportowej, firmie Alumet za ufundowanie wspaniałych pucharów, firmie Media Star za udostępnienie wody dla wszystkich drużyn. Dziękujemy również wszystkim sędziom: Jarkowi Makowskiemu, Julii Wesołowskiej, Dorocie Kaczorowskiej, Adriannie Siemaszko, Aleksandrze Jaroszewicz oraz Pawłowi Reczyńskiemu za doskonałe ogarnięcie turnieju od strony technicznej.
źródło: stowarzyszenie 'Siatkarze dla Hospicjum'