Lider ogrywa wicelidera
Piłkarze Floty Świnoujście pokonali w sparingu Błękitnych Stargard 2:0. Bramki dla Wyspiarzy zdobyli Arkadiusz Aleksander i Charles Nwaogu. Świnoujścianie wywiązali się z roli faworyta w meczu z wiceliderem trzeciej ligi. Podopieczni Dominika Nowaka wyraźnie przeważali na boisku, ale stargardzianie potrafili skonstruować kilka ciekawych akcji, po których zagrozili bramce Floty.
Świnoujścianie stwarzali sobie sytuacje podbramkowe od początku meczu. Najbliżej zdobycia pierwszej bramki byli w 32 minucie, kiedy to Mateusz Wrzesień uderzył w słupek. Wcześniej tuż obok bramki główkował Maciej Mysiak. W 41 minucie silny strzał po ziemi oddał Mateusz Szałek, po którym przysnęła obrona gości. Krzysztof Wasikowski zdołał odbić piłkę, ale jako pierwszy doszedł do niej Arkadiusz Aleksander i pewnie umieścił w bramce. Wynik meczu zaraz po przerwie ustalił Charles Nwaogu. Nigeryjczyk obiegł obrońcę Błękitnych i będąc w sytuacji sam na sam z bramkarzem umieścił piłkę pod poprzeczką. W końcówce meczu okazję stworzyli sobie stargardzianie, ale autora dwóch goli w meczu z Pogonią, Michała Magnuskiego powstrzymał Grzegorz Kasprzik.