piłka nożna / Ekstraklasa -
Remis nad morzem
W sparingu Portowców z Wyspiarzami zgromadzeni kibice obejrzeli dwie bramki. Pogoń zremisowała z Flotą w Pobierowie 1:1. W zespole z wyspy Uznam wystąpili dwaj nowi testowani gracze. Malijczyk Ibrahim Diakite oraz Konrad Gilewicz, syn byłego reprezentanta kraju Radosława Gilewicza. Prowadzenie w meczu objęli świnoujścianie w 28 minucie. Zamieszanie w polu karnym wykorzystał pozyskany przez Flotę Arkadiusz Aleksander. Napastnik Wyspiarzy z bliskiej odległości pokonał Radosława Janukiewicza.
Portowcy wyrównali na początku drugiej połowy. Bramkową akcję skonstruowali Rafał GutowskiNorbertem Neumannem, którzy na boisku pojawili się po przerwie. Pierwszy dograł piłkę w pole karne, którą wślizgiem w bramce umieścił drugi. Sytuacji bramkowych w meczu było więcej, ale żaden z zespołów nie zdołał strzelić kolejnych goli.

Składy:

Flota I połowa: Grzegorz Kasprzik, Radosław Jasiński, Velin Damianow, Ivan Udarević, Marek Opałacz, Maciej Mysiak, Mateusz Szałek, Konrad Gilewicz, Christian Ndubuisi Nnamani, Arkadiusz Aleksander, Sebastian Olszar

Pogoń I połowa: Radosław Janukiewicz, Julien Tadrowski, Maciej Dąbrowski, Emil Noll (31' Peter Hricko), Przemysław Pietruszka (31' Adrian Budka), Takuya Murayama (31' Rafał Gutowski), Mateusz Wilk, Bartosz Ława, Takafumi Akahoshi, Adam Frączczak, Mouhamadou Traore

Flota II połowa: Łukasz Kupczanko, Patryk Fryc, Radosław Jasiński, Velin Damianow, Marek Niewiada, Piotr Kieruzel, Krzysztof Bodziony, Jakubu, Charles Uchenna Nwaogu, Enasar Arifović, Bartosz Śpiączka

Pogoń II połowa: Dušan Perniš, Radosław Wiśniewski, Julien Tadrowski, Maciej Dąbrowski (60' Emil Noll), Peter Hricko (67' Szymon Kapelusz), Tomasz Chałas, Norbert Neumann, Wojciech Golla, Maksymilian Rogalski, Adrian Budka (67' Sebastian Rudol), Rafał Gutowski (6 Mateusz Lewandowski)