piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki -
Rozpoczęli rok na sportowo
autor: aszefDrużyny Oldbojów Energetyka Gryfino wraz z Reprezentacją Kolegium Sędziów ZZPN na sportowo przywitały Nowy Rok. Tradycyjnie, już po raz 12-ty w południe pierwszego dnia stycznia oba zespoły rozegrały mecz towarzyski. Po regulaminowym czasie 2x35min. wynik spotkania był nierozstrzygnięty 3:3 (3:1). Prowadzący zawody Jan Wawerek zarządził rzuty karne. W tym elemencie nieznacznie lepsi okazali się Sędziowie wygrywając 4:5.
Pierwszego gola w Gryfinie w 2013 roku strzelił już w 7. minucie Ryszard Śliwiński. Kolejne gole dla gospodarzy zdobyli Robert Olszewski w 26 min. i Tomasz Łapiński w 30 min. Zespół sędziów, pomimo niekorzystnego wyniku nie poddał się bez walki. Andrzej Martynowicz jeszcze w pierwszej połowie pozwolił złapać kontakt swojej drużynie. W drugiej odsłonie dwukrotnie Marcin Ciechanowicz celnie strzelał do siatki Energetyka, co pozwoliło wyrównać stan meczu.

3:3 - 65’ - Marcin Ciechanowicz

Energetyk oldboje: Karol Duraziński - Wiesław Deptuła, Mirosław Stelmach, Robert Olszewski, Dariusz Buciński, Marcin Mielnik, Andrzej Duraziński, Robert Olszewski, Tomasz Łapiński, Marcin Łapiński, Marek Mikołajko, Marcin Para, Andrzej Stańczyk, Ryszard Śliwiński, Robert Śliwiński.

Sędziowie: Jacek Chyła, Władysław Pluskota - Jacek Sikora, Artur Szefer, Artur Smolnik, Andrzej Martynowicz, Marcin Ciechanowicz, Szymon Sikora, Mateusz Bęben, Jakub Strugielski, Hubert Rolka, Bartosz Pajor oraz gościnnie Krzysztof Chełstowski, Jan Wawerek jr, Arkadiusz Kołucki.