W najbliższą niedzielę o 14:30 na stadionie miejskim w Wałczu odbędzie się pojedynek oldbojów pomiędzy piłkarzami Orła a Lecha Poznań. W drużynie Orła wystąpią najlepsi piłkarze, którzy grali niegdyś w klubie w różnych latach. Będzie to wielka uczta dla kibiców z naszych okolic. Zespołu gości przedstawiać nie trzeba - piłkarze Lecha są znani na całą Polskę i nie tylko. Serdecznie zapraszamy, wstęp na zawody jest bezpłatny a na wszystkich fanów czekać będą grill i gorące napoje - także darmowe.
źródło: PIECIA55
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||