redaktor dyżurny:
Bengoro
login:
hasło:
moje konto
piłka nożna
koszykówka
siatkówka
piłka ręczna
inne
portal
załóż konto
przypomnij hasło
Ekstraklasa
II liga
III liga
IV liga
Klasa Okręgowa
A klasa
B klasa
Juniorzy
Kobiety
Futsal
Szczecińska Liga Piłkarska
Mini Mundial
Liga PO-WiDDz
Liga Bałtycka Orlików
Pozostałe rozgrywki
MGHLPN
PLK
ligi mężczyzn
Pozostałe rozgrywki
Ekstraklasa kobiet
I liga kobiet
II liga kobiet
II liga mężczyzn
III liga
plażówka
Pozostałe rozgrywki
Siatkarze dla Hospicjum
Superliga kobiet
Superliga mężczyzn
ligi mężczyzn
ligi kobiet
Pozostałe rozgrywki
inne sporty
RIO DE JANEIRO 2016
LONDYN 2012
PEKIN 2008
portal
PEKAO Szczecin Open
GRAND PRIX POLSKI 2007
plebiscyt roku
Zima z Ligowiec.net
sportowiec roku
POMOC
kontakt
reklama
załoga
regulamin
redakcja
współpraca
misja portalu
polityka prywatności
piłka nożna / A klasa
maggi
-
15.04.2007 12:04
Relacje z meczy A klasy
Dodane dotychczas relacje ze spotkań A klasy
Bizon Cerkwica - Rega Merida II
Waleczna młodzież! (galik)
Bizon - Rega (daro8800)
Fala Międzyzdroje - Pionier Żarnowo
Pionier przegrywa w Międzyzdrojach (szczepan16)
Ogniwo Babinek - Witniczanka Witnica
Pogrom w Babinku (mks48)
Orzeł Pęzino - Bryza Reńsko
Orzeł - Bryza (pivkarzyk)
Tylko remis. Dobry mecz w Pęzinie (doman90)
Koral Mostkowo - Świt Barnimie
Świt Barnimie nie sprostał liderowi (jurgol)
Iskra Golczewo - Błękitni Trzygłów
Lider wziął srogi rewanż na piłkarzach z Golczewa (Iskra)
Iskra Golczewo - Błękitni Trzygłów 1:4 (1:3) (mieszko)
Piast II Chociwel - Jedność Przewłoki
Piast II Chociwel - Jedność - Impex Przewłoki (wampiro85)
Dąbrovia II Dalewo - Pomorzanin Krąpiel
Szkoda 3 pkt. (steryd)
Dąb Dębice - Unia Stargard Szczeciński
Unia przegrywa w Dębicach (slawek)
Sokół II/Wicher Przelewice - Jeziorak Załom
Pogrom w meczu Wicher Sokół II Przelewice - Jeziorak Szczecin (Epiotrek)
najnowsze multimedia
co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni
marzec 2024
nastepny
Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
dzisiejsze newsy
•
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
top komentarze
newsy:
mecze:
21 »
Korona Człopa-Gavia Cho »
12 »
Gwardia Koszalin-MKP Sz »
11 »
GKS Manowo-Iskra Białog »
11 »
Dąb Dębno-Kasta Szczeci »
10 »
Orzeł Łubowo-Wrzos Born »
10 »
Orzeł Bierzwnik-Lech Cz »
9 »
Morzycko Moryń-Dąb Dębn »
8 »
Kłos Pełczyce-Pogoń Bar »
8 »
Calisia Kalisz Pomorski »
8 »
Ina Nadarzyn-Skrzydlaci »
aktualnie na portalu
zalogowanych:
0
gości:
6
statystyki portalu
• drużyn:
3129
• imprez:
151633
• newsów:
78057
• użytkowników:
81033
• komentarzy:
1171940
• zdjęć:
892748
• relacji:
40576
Najwi�kszy
Skateshop
w Szczecinie.
widzisz błąd na stronie -
zgłoś go nam
© 2006-2024 - by
ligowiec team
Polityka Cookies