Dąb planowo ogrywa Start Namysłów
Wczoraj (16.02.2011r.) na boisku w Słubicach Dąb Dębno rozegrał kolejny sparing. Przeciwnikiem podopiecznych trenera Marcina Domagały był Start Namysłów. Po ładnej grze Dąb pokonał rywali 4:2. Bramki dla Dębu strzelali: Łukasz Dłubis(3x) oraz Roman Majchrzak.
Spotkanie lepiej rozpoczęli piłkarze z Dębna, już na samym początku podopieczni Marcina Domagały przeprowadzili składną akcję po której w pole karne dośrodkował Jacek Jarecki. Namysłowianie odpowiedzieli szybką kontrą, jednak napastnik Startu nie opanował piłki do której natychmiast dopadł Sebastian Fabiański. Kilka minut później ładnym rajdem prawą stroną popisał się Mateusz Laska, następnie zagrał do Romana Majchrzaka, którego strzał zdołał obronić golkiper IV-ligowego zespołu.
Chwilę później 'biało-zieloni' przeprowadzili znakomitą akcję z tak zwanej 'klepki', otworzyło to szansę na strzał Jareckiego - niestety blondwłosy piłkarz strzelił za słabo. Drużyna Marcina Domagały przeważała niemal w każdym elemencie, w dwudziestej minucie na strzał z dystansu zdecydował się Dominik Husejko, ale minimalnie się pomylił. W 26. minucie było już 1:0 dla Dębu, na bramkę Startu uderzał Jacek Jarecki, bramkarz odbił futbolówkę przed siebie co wykorzystał Łukasz Dłubis. Dwie minuty później dębnianie przeprowadzili kolejną groźną akcję, jednak podanie Husejki w ostatniej chwili zostało zablokowane. W 34. minucie Dąb podwyższył wynik spotkania. W polu karnym faulowany był Tomasz Szwiec, a do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Dłubis, który pewnym strzałem nie dał szans golkiperowi Startu. Tuż przed końcem pierwszej połowy, gracze dębnowskiej drużyny mieli jeszcze jedną okazję na strzelenie gola - po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, na strzał z powietrza zdecydował się Kamil Kassian, a futbolówka zatrzymała się na poprzeczce!

W przerwie sztab szkoleniowy Dębu dokonał trzech zmian.
Między słupkami pojawił się Hubert Skwierczyński, z kolei w polu zagrali Paweł Osowski i Łukasz Gryciak. Druga odsłona mogła zakończyć się źle dla naszego zespołu - indywidualny błąd popełnił Mateusz Laska, na szczęście namysłowanie nie potrafili tego wykorzystać. Po chwili do głosu doszli dębnianie, dwukrotnie na bramkę Startu strzelali Łukasz Gryciak i Paweł Osowski - w obu przypadkach, uderzenia zostały zablokowane. W 50. minucie przed znakomitą okazją na zdobycie gola stanął Dłubis, jednak próba lobowania bramkarza okazała się nieudana. Kilka minut później na niespotykany strzał z dystansu zdecydował się Łukasz Gryciak, do szczęścia brakowało niewiele ponieważ futbolówka zatrzymała się na poprzeczce! Chwilę później dębnianie podwyższyli wynik pojedynku. Ładnym dośrodkowaniem popisał się Kamil Kassian, a Roman Majchrzak z najbliższej odległości nie miał problemów z pokonaniem golkipera. Cztery minuty później podopieczni Marcina Domagały przeprowadzili wręcz koncertową akcję - Majchrzak zagrał do Husejki, ten natychmiast odegrał do Dłubisa, który po raz trzeci wpisał się na listę strzelców. Ten sam zawodnik mógł po raz czwarty umieścić piłkę w bramce, jednak po dośrodkowaniu Pawła Osowskiego zdołał uprzedzić go jeden z rywali. W końcówce meczu Dąb oddał głos piłkarzom Startu, którzy natychmiast to wykorzystali. Pierwszą okazję sam na sam ze Skwierczyńskim zmarnował napastnik namysłowskiego klubu. Chwilę później kopia sytuacji i tym razem bramkarz Dębu musiał wyciągać piłkę z bramki. W ostatnich minutach Start po raz kolejny znalazł się w sytuacji sam na sam i po raz kolejny to wykorzystał ustalając tym samym wynik sparingu na 4:2 dla Dębu.

DĄB DĘBNO - START NAMYSŁÓW 4:2 (2:0)

Dąb Dębno:
Sebastian Fabiański (46' Hubert Skwierczyński) - Mateusz Laska (57' Piotr Gumienny), Jarosław Norsesowicz (73' Tomasz Szwiec), Jacek Pejski, Tomasz Szwiec (46' Łukasz Gryciak) - Kamil Kassian (57' Grzegorz Szczepanik), Dominik Husejko, Marcin Celejewski (57' Konrad Woźniak), Jacek Jarecki (46' Paweł Osowski) - Roman Majchrzak - Łukasz Dłubis (76' Jacek Jarecki).

Start Namysłów: Paweł Kuleszka (74' Marcin Smoleń) - Piotr Gołębiowski, Tomasz Kozan, Bartłomiej Maciejewski, Jacek Juchniewicz - Łukasz Szpak, Kamil Wolny (46' Rafał Żołnowski), Bartosz Dempniak (46' Damian Maryniak) - Kamil Biliński (65' Krystian Błach), Rafał Samborski, Patryk Pabiniak.