inne / inne sporty
inne / inne sporty -
Ćwierćfinał juniorki z UKS Sucha Koszalińska
autor: SalosW Lidzbarku Warmińskim o medale Mistrzostw Polski w tenisie stołowym rywalizowali w miniony weekend juniorzy i juniorki.

W turnieju drużynowym, zespół UKS Sucha Koszalińska (Sandra Przywarta, Martyna Moskwa) uległ KU AZS PWSIP Łomża 1:3 i MKSTS Polkowice 0:3 oraz pokonał UKS TS Ósemka Białystok 3:2, zajmując 3. miejsce w grupie B. Dało to zawodniczkom z Suchej miejsca 9-12. w drużynowych MP.

W turnieju indywidualnym Przywarta pokonała Joannę Żyłę (JKTS Jastrzębie) 4:2 (4:11, 13:11, 11:7, 8:11, 11:8, 11:5), by w walce o ćwierćfinał ulec najwyżej rozstawionej Magdalenie Szczerkowskiej (GLKS Nadarzyn) 0:4 (6, 6, 4, 5). W turnieju pocieszenia Przywarta pokonała Anikę Kocoń (LUKS Chełmno) 3:2 (4, -8, 5, -9, 4), a następnie uległa Alicji Czarnomskiej (LUKS Warmia Lidzbark Warm.) 0:3 (8, 10, 7) kończąc udział w MP na miejscach 13-16.

W grze deblowej para Przywarta/Alicja Leśniak (AZS Uniw. JK Kielce) awansowała do ćwierćfinału po pokonaniu debla Monika Narolewska/Weronika Łuba (KU AZS PWSIP Łomża) 3:0 (6, 5, 6). W meczu o wejście do czwórki debel naszej zawodniczki uległ 0:3 (7, 7, 8) parze gospodarzy turnieju, Annom Zielińskiej i Urbańczyk.

W grze mieszanej Przywarta i jej partner Piotr Matuszewski (KU AZS UE Wrocław) odpadli w pierwszej rundzie.
źródło: gk24.pl