Kotwica przegrywa
Kotwica Kołobrzeg przegrała z wiceliderem Anwilem Włocławek 74:88.
Czarodzieje z Wydm tylko w pierwszej kwarcie grali lepiej od gości. Po celnych trójkach odskoczyli włocławianom na bezpieczny dystans 8 punktów. Później Anwil nie miał już praktycznie żadnych kłopotów, by spokojnie dowieźć zwycięstwo do końca. Tym bardziej, że drugą kwartę przyjezdni wręcz zdemolowali Kotwicę - wygrywając tę cześć meczu aż 20:6. W drugiej połowie obraz gry nie zmienił się aż do 4. kwarty, a zdobycz punktowa przez 2 i 3 kwartę była mniejsza niż z pierwszej części gry - raptem 21 pkt.
Świetne zawody zagrał przede wszystkim Krzysztof Szubarga, który zaliczył 18 punktów i 11 asyst. Mujo Tuljković zdobył 16 pkt. W Kotwicy Darrell Harris miał 13 punktów i 9 zbiórek, a Omni Smith 12 pkt. i 8 asyst.

Kotwica Kołobrzeg - Anwil Włocławek 74:88
(30:22, 6:20, 15:24, 23:22)
Kotwica: D. Harris 13 (1), O. Smith 12 (1), A. Harrington 12 (2), B. Diduszko 12 (2), P. Stelmach 7 (1), B. Brown 6, S. Rduch 6 (2), B. Freeman 4, Ł. Wichniarz 2, W. Złoty 0, B. Matys 0, D. Bręk 0.
Anwil: K. Szubarga 18 (2), M. Tuljković 16 (2), N. Jovanović 14 (1), R. Sullivan 10, A. Dunn 7, A. Pluta 6 (1), K. Chanas 6, B. Winkelman 5, B. Wołoszyn 4, D. Joyce 2.
źródło: własne / kotwica.kolobrzeg.pl