piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa -
5 bramek Victorii Sianów
W sobotę piłkarze V-ligowej Victorii Sianów sprawdzali swoją formę w sparingowym spotkaniu rozegranym w Manowie z zespołem Zefira Wyszewo, który gra w koszalińskiej 'okręgówce'. Sianowianie rozgromili swojego rywala 5:0.
Spotkanie rozgrywano nietypowo, bowiem grano 2x40 minut, a boisko nie nadawało się do gry, bo zalegał na nim śnieg,.
Prowadzenie Victoria uzyskała już w 8 minucie, po bramce samobójczej. Później bramki zdobywali już zawodnicy z Sianowa. Na 2:0 podwyższył Waldemar Puzio w 37 minucie. Jeszcze przed przerwą na 3:0 w 43 minucie zdobył Łukasz Berkowski. Po zmianie stron w 55 minucie na listę strzelców wpisał się Maksymilian Ratajczak. W 63 minucie, wynik ustalił Łukasz Berkowski strzelając swoją drugą bramkę.
Kolejny sparing drużyna z Sianowa rozegra już 28 lutego,a jej rywalem będzie Wiekowianka Wiekowo.

Victoria grała w składzie: Kłos - Szawurski, P.Pietraszkiewicz, A.Pietraszkiewicz, Borzyszkowski, Zamerski, Skrzypkowski, Ratajczak, Piątek, Puzio, Berkowski. Na zmiany weszli: Duda i Majerczak